Opublikowano:

Zegarek damski środa Nowa kolekcja damska Omega De Ville Trésor

Kolekcja damska Omega De Ville Tresor
Podczas gdy wielu fanów Omegi cieszy się z premiery męskich zegarków o tematyce olimpijskiej, trwa kampania z udziałem Kaia Gerber, która przyciąga milenialsów do nowej kolekcji damskiej De Ville Trésor. Kaia, córka doświadczonej ambasadorki Omegi, Cindy Crawford, została zwerbowana w 2017 roku jako twarz „następnej generacji fanów zegarków”.

ze stali nierdzewnej lub Omby z 18-karatowego Sedny w kolorze różowego złota, to nie jest twój mały, błyszczący zegarek koktajlowy.
ze stali nierdzewnej lub Omby z 18-karatowego Sedny w kolorze różowego złota, to nie jest twój mały, błyszczący zegarek koktajlowy.

 

WYBÓR KAII: DE VILLE TRÉSOR
Zaskakująco wyrafinowana i niepozornie kobieca nowa kolekcja damska De Ville Trésor charakteryzuje się smukłymi, opływowymi futerałami, ponadwymiarowymi cyframi rzymskimi i ramkami w kształcie diamentów. Prezentowany w rozmiarach walizek 36 mm i 39 mm, ze stali nierdzewnej lub Omby z 18-karatowego Sedny w kolorze różowego złota, to nie jest twój mały, błyszczący zegarek koktajlowy.

Obfite wielkości skrzynek 36 mm i 39 mm wyrażają obecność i osobowość, podobnie jak wydłużone cyfry rzymskie, które rozciągają się śmiało w kierunku środka tarczy. Zwycięska integracja lekko męskich cech – takich jak duży rozmiar obudowy i trzeźwość tarczy – pozwala uniknąć oglądania błądzenia w sentymentalnym terenie.

W ogromnej książce Omega "Podróż w czasie" dowiadujemy się, że rodzina De Ville urodziła się w 1960 roku i była bezpośrednim potomkiem Seamastera
W ogromnej książce Omega „Podróż w czasie” dowiadujemy się, że rodzina De Ville urodziła się w 1960 roku i była bezpośrednim potomkiem Seamastera

THIN IS IN
W ogromnej książce Omega  De Ville repliki zegarków „Podróż w czasie” dowiadujemy się, że rodzina De Ville urodziła się w 1960 roku i była bezpośrednim potomkiem Seamastera, linii zegarków znanych z jednoczęściowego futerału, który można było otworzyć tylko przez ramkę. Pomysł powstania tej niezwykłej metody dostępu do ruchu „zapewnił swobodę w projektowaniu modeli, które łączyły smukłe wyrafinowanie zegarka ze stójką z zaletami wytrzymałej wodoodporności”.

Kolekcja Damska Omega De Ville Tresor Kolekcja Dam Omega De Ville Tresor
Jedyną istotną cechą, która spłynęła do nowej kolekcji De Ville Trésor, jest „smukłe wyrafinowanie”, a walizki mają szczupłe profile o grubości tylko 8,85 mm dla modeli 36 mm i 9,75 mm dla sióstr 39 mm.

RYSUNEK Z HOURGLASS I INNE CECHY FEMINY
Kolekcja damska Omega De Ville Tresor

Wysokość obudowy może być niewielka, ale ten zegarek ma krzywe. Krzywizna obudowy i występów jest szczególnie atrakcyjna, a rząd osadzonych diamentów po obu stronach ramki zwiększa jej kształt klepsydry. Zamiast ozdabiać oprawę błyszczącymi diamentami, zwężające się ustawienie diamentów przyciąga wzrok w stronę zakrzywionych konturów zegarka.

Kolekcja damska Omega De Ville Tresor

Kolejnym kobiecym akcentem jest czerwony płynny ceramiczny wkład w kształcie kwiatka na koronie z diamentem w środku. Końcówki stylizowanych cyfr rzymskich, które są wytłaczane lub przenoszone na tarczy, zwoją się, tworząc idealne koło na środku tarczy i odczytywane są smukłymi, zwężającymi się dłońmi. Zamknięty futerał został również ozdobiony ośmio-płatkowym motywem kwiatowym i lustrzaną powierzchnią. Przypuszczalnie zaprojektowany, by podziwiać siebie, praktyczność lustra z tyłu zegarka jest wątpliwa.

RUCH KWARCOWY
Pierwszy De Ville Trésor z 1949 roku był początkowo zegarem męskim, chociaż „skarb” nie miał nic wspólnego z metalem szlachetnym lub diamentami. Skarbiec nawiązujący do legendarnego kalibru Omega 30 mm mieścił się w cienkiej obudowie. Zaprojektowany przez Henri Kneuss w 1939 roku, kalibru 30 mm z „jego wyjątkową niezawodność, jego doskonałą regulację, wytrzymałość i łatwość konserwacji” stałby się „punktem odniesienia w historii zegarmistrzostwo od ćwierć wieku, od 1939 r. Do 1963. ”

Pierwszy De Ville Trésor z 1949 roku był początkowo zegarem męskim, chociaż "skarb" nie miał nic wspólnego z metalem szlachetnym lub diamentami.
Pierwszy De Ville Trésor z 1949 roku był początkowo zegarem męskim, chociaż „skarb” nie miał nic wspólnego z metalem szlachetnym lub diamentami.

Kolekcja damska Omega De Ville Tresor

Dziwne jest wtedy zobaczyć, że nowe damskie zegarki De Ville Trésor odrzuciły szczupły ruch mechaniczny na rzecz ruchu kwarcowego. Wyposażony w mechanizm kwarcowy Omega 4061, wybór niewątpliwie był motywowany do ograniczania kosztów i przyciągania młodych kobiet, które chcą wyglądać i czuć się marką na nadgarstku, bez konieczności nakręcania zegarka.

Kolekcja damska Omega De Ville Tresor

Ponieważ dzisiaj w zegarmistrzostwie wybierany jest wybór, dostępnych jest dziewięć wariantów tematu. Oprócz wyboru metalu etui, proponuje się gustowną paletę kolorów wybierania – od atrakcyjnej, ciemnobrązowej do opalizującej macicy perłowej i lakierowanego opalu – wraz z dopasowanymi pasami w tkaninie lub skórze. Ceny zaczynają się od 4.100 CHF za model ze stali nierdzewnej i osiągają 8000 CHF za 18-karatowy model Sedna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *