Opublikowano:

najlepszy Bell and Ross BR01-92 męskie Carbon

Kolekcja zegarków BR 01 (BR01) jest prawdopodobnie najbardziej kultowym zegarkiem marki Bell & Ross i jednym z najbardziej wpływowych zegarków ostatniej dekady. Skąd dokładnie pochodzi i dlaczego jest tak popularny? Inspiracją dla marki Bell & Ross była niemiecka marka Sine. W rzeczywistości jeden z założycieli Bell & Ross pracował w Sinn, a wczesne zegarki Bell & Ross były tak naprawdę podwójnymi markami Sinn.

Bell & Ross to współczesna szwajcarska najlepszy Bell and Ross BR01-92 męskie Carbon firma, która wykorzystuje szwajcarskie ruchy. Nawet ich „staromodne” modele mają świeży charakter, a cała kolekcja marki jest zawsze nowoczesna. W jaki sposób Bell & Ross zachowują ten wygląd, zachowując kolekcję, której głównym celem są dawne inspiracje? Myślę, że ma to związek z powściągliwością. Ograniczenia projektowe. Na pierwszy rzut oka większość zegarków Bell & Ross ma prosty design. Istnieje kilka kluczowych cech konstrukcyjnych, które sprawiają, że każdy kawałek jest prawdziwy – nie ma potrzeby przesadzania. Mogę tylko zgadywać, że ten rodzaj procesu projektowania jest trudny, ponieważ projektanci często muszą rozbierać funkcje, a nie je dodawać.


Wspominam o tym wszystkim, ponieważ uważam, że jest to szczególnie ważne w przypadku modelu BR 01. BR 01 to zegarek oparty na wyglądzie zegara deski rozdzielczej w kokpicie samolotu. W rzeczywistości możesz być w stanie użyć go jako jednego. Kwadratowa obudowa jest wzorowana na modułowej konstrukcji przyrządu kokpitu ze śrubami mocującymi. Wprowadź dowolną liczbę kokpitów samolotów, a zobaczysz źródło projektu. Projekt zawiera duży wskaźnik, łatwe do odczytania godziny i doskonały współczynnik kontrastu.
Osobiście podoba mi się ten rozmiar i chciałbym wybrać BR 01 zamiast BR 03 każdego dnia tygodnia. inni ludzie z tym samym wykształceniem mogą powiedzieć coś przeciwnego. Stalowa obudowa pokryta jest czarnym PVD i odporna na wodę do 100 metrów. Szafirowy kryształ pokryty jest półprzezroczystą folią, co ułatwia oglądanie. Matowa tekstura przykręcanej korony z logo Bell & Ross stanowi ostatni akcent. Duży płaski zegarek bardzo wygodnie leży na nadgarstku, co oznacza, że ​​jest duży, ale nie ślizga się.

Jednym z najbardziej pomysłowych Perfect Replica Watches UK elementów konstrukcyjnych zegarka jest sposób, w jaki zespół łączy ze sobą występy, aby uzyskać jednolity, jednolity wygląd. Pasek jest stopniowo cieńszy i fasetowany (w wersji gumowej), co pomaga wizualnie zmniejszyć rozmiar zegarka. Jest to dość wyrafinowany i elegancki wizualnie projekt paska, który jest również bardzo prosty. Dostępny również w skórzanych, na rzepy i innych paskach, najlepszym paskiem do BR 01 może nadal być pasek gumowy. Pasek został pięknie zaprojektowany z seksowną klamrą, która jest łatwa do noszenia i wygodna.

Dodaj komentarz