Opublikowano:

kupiony Omega Aqua Terra męskie 231.10.44.50.04.001

W 2017 roku Omega wypuściła na rynek nowe modele zegarków Seamaster Aqua Terra 150M, które można łatwo pominąć, aczkolwiek ważne zmiany w premierowym zegarków sportowych marki. Zegarki sportowe w stylu sportowym są ważne na wielu rynkach, takich jak Stany Zjednoczone, gdzie elegancja i męskość są kluczowymi obszarami zainteresowania wielu konsumentów. Aqua Terra nie jest przeznaczona tylko kupiony Omega Aqua Terra męskie 231.10.44.50.04.001 dla Stanów Zjednoczonych, co sprawia, że ​​większy, współosiowy Master Chronometr replika Omega Seamaster Aqua Terra 150M jest bardzo ważnym globalnym produktem Omegi. Rzućmy okiem na jedną z wielu wersji zaktualizowanych zegarków Aqua Terra w tej recenzji aBlogtoWatch.


Podczas gdy wielu ludzi myśli o hardkorowych zegarkach nurkowych, gdy myślą o kolekcji Omega Seamaster, tym bardziej od niechcenia Aqua Terra lepiej reprezentuje pierwsze zegarki Omega Seamaster (od 1948 r.). W tamtym czasie Seamaster nie był poważnym sportowym zegarkiem, ale był raczej sportowym strojem, który „dobrze sytuowany ojciec mógł nosić podczas zabawy ze swoimi dziećmi i nie martwić się o ubranie lub przeżycie szoku”. Początek Seamaster był luksusowym elementem stylu życia (oczywiście za nim narzędzie), a nie poważnym instrumentem do nurkowania, do którego później przekształcono wersje Seamastera.

Jako sportowy zegarek (pomimo eleganckiego wyglądu), Seamaster Aqua Terra z łatwością poradzi sobie z większością tego, co użytkownik może na niego rzucić. kupiony Omega Aqua Terra  150 m wodoodporności pozwala na łatwe nurkowanie rekreacyjne, a gruby metalowy futerał jest wystarczająco wytrzymały, by wytrzymać nadużywanie i zużycie. Tarcza jest również bardzo czytelna, z wystarczającą ilością światła, aby uzyskać wyraźny widok w ciemniejszym otoczeniu. Pod wieloma względami Seamaster Aqua Terra to bardzo sprawny zegarek sportowy, choć jego zamiarem jest bycie zegarkami z symbolem statusu (lub przynajmniej deklaracją modową) przy niemal najniższych cenach od marki.
Podczas gdy wiele osób lubi Omegę dla chronografów Speedmaster i nurków Ocean Ocean, modele takie jak Aqua Terra (a także bardziej eleganckie modele De Ville) to te, które Omega zamierza na nadgarstki profesjonalistów potrzebujących przystojnego zegarka do miejskich lub biznesowych tanie i modne internetowy potrzeb zawodowych . Ma być na tyle sportowo, by sugerować aktywny styl życia (lub jego uznanie), ale z elegancją, która nadaje się do bardziej formalnego stroju.


Zabawne jest to, że obecny marketing Omega dla Aqua Terra widzi użytkowników (z których niektórzy są ambasadorami marki) na łodziach, podróżach i ogólnie rzeczach, które można uznać za pracę, ale raczej na wypoczynek. To nadaje się dobrze do atrakcyjnych efektów wizualnych, ale celem Omegi jest to, że ludzie, którzy noszą zegarki Aqua Terra regularnie nagradzają się za ciężką pracę – i to sprawia, że ​​Aqua Terra jest zegarem dla ciężko pracujących profesjonalistów (na całym świecie).

Dodaj komentarz