Opublikowano:

Kup zegarek Rolex Oyster Perpetual Submariner z niebieskim ceramicznym kołem Kopiuj

luksusowy zegarek rolex submariner jest wzorem wytrzymałości. Unikalna tarcza w nowej obudowie Oyster ma świecące znaczniki dużych godzin, progresywnie obracającą się ramkę Cerachrom i solidne połączenie. Pasek Oyster. Submariner nowej generacji i kalendarz Submariner są identyczne z oryginalnym modelem wprowadzonym w 1953 roku.

Ta korona została po raz pierwszy zamontowana w modelu Seafarer w 1970 roku, szczególnie dla profesjonalnych nurków głębinowych. Aby jeszcze bardziej zwiększyć jego wodoodporność, inżynierowie replika zegarki rolex dodali kolejny pierścień uszczelniający o przekroju okrągłym do rurki korony, aby utrzymać koronę na miejscu, nawet gdy zostanie poluzowana w wodzie. Wodoodporny. Zasadą jest śluza powietrzna, bezpieczna bariera dla małych cząstek. Dzisiaj system trzech zamków jest montowany we wszystkich zegarkach nurkowych marki, a także w niektórych jej profesjonalnych modelach.

Zegarki są wyposażone w jednokierunkową obrotową ramkę, ramkę Cerachrom i bransoletę Oyster z solidnym ogniwem. Nowa generacja modeli Submariner i Submariner Calendar ma tę samą tradycję i filozofię, co oryginalne modele wprowadzone na rynek w 1953 roku. Submariner był punktem zwrotnym w historii zegarmistrzostwa i wyznaczył standardy dla zegarków nurkowych.

Główną cechą Submariner jest obrotowa ramka. 60-minutowa skala na ramce pozwala nurkowi obliczyć czasy nurkowania i dekompresji. Wykonany z twardej, odpornej na korozję i zarysowania specjalnej ceramiki. Materiał luminescencyjny z zerowymi cyframi zapewnia czytelność nawet w całkowitej ciemności. Specjalnie zaprojektowane rowki na ramce ułatwiają obsługę, nawet w rękawiczkach lub w wodzie.

Zegarek jest dostępny tylko w stali szlachetnej (połączenie stali ostrygowej i 18-karatowego żółtego złota), 18-karatowego żółtego złota lub 18-karatowego białego złota. Model nurka z niebieską ceramiczną ramką i niebieską tarczą.

Luminescencyjny wyświetlacz Chromalight na tarczy to innowacyjna technologia, która umożliwia wyraźny odczyt czasu w lakierowanym otoczeniu, dzięki czemu jest idealna dla nurków. Istotny. Proste kształty znaczników godzin, takie jak trójkąty, okręgi i prostokąty, wraz z szerokimi wskazówkami godzin i minut, umożliwiają nurkom natychmiastowe dokładne czytanie czasu i unikanie ryzyka głębokich nurkowań.

Rolex ma wyłączną odlewnię do produkcji wysokiej jakości stopu złota 18ct. Mieszając różne ilości srebra, miedzi, platyny lub palladu, można uzyskać różne rodzaje 18-karatowego złota: złoto, różowe złoto lub białe złoto. Złoto. Wszystkie surowce są wykonane z metali o wysokiej czystości i są dokładnie testowane w naszym własnym laboratorium przy użyciu najnowocześniejszego sprzętu, zanim zostaną uformowane w złoto. Każdy szczegół jest starannie przemyślany. Nieustanne dążenie do doskonałości, od samego początku, jest w repliki zegarków stałe.

Solidna i wygodna bransoletka Oyster to połączenie formy, funkcji, estetyki i technologii. Jest wyposażony w zapięcie zabezpieczające Oyster, aby zapobiec przypadkowemu otwarciu, oraz bransoletę z ostrygami, którą można łatwo przedłużyć bez użycia narzędzi. System Glidelock. Stabilne i wygodne noszenie, nawet w kombinezonach nurkowych.

Dodaj komentarz