Opublikowano:

doskonały Omega Constellation damskie 123.55.24.60.05.002


Istnieje 26 nowych modeli, wszystkie o tej samej eleganckiej geometrii skorupy. Większość modeli ma nowoczesny rozmiar 39 mm, ale jest też kilka wersji 36 mm. Chociaż różne modele są interpretowane ze stali nierdzewnej, 18-karatowego żółtego złota, 18-karatowego różowego złota Omna Sedna i dwóch rodzajów wyglądu kombinacji kolorów, ale podstawowy styl pozostaje taki sam.

Najbardziej znaczącą zmianą w stosunku do poprzednika jest nowe polerowane fazowanie na całej długości obudowy, aby zwiększyć rozgrywkę i dodać polerowane fazy do krawędzi czterech „pazurów” na 3 i 9 godzinie, które również były intensywnie zmodyfikowany. Zniekształcony, aby był cieńszy i gładszy w dół z boku głównego pudełka. Typowa konstelacja z wytrawionymi cyframi rzymskimi również została zawężona i zmniejszona, aby uzyskać bardziej uproszczony profil, Chociaż może to nie być doskonały Omega Constellation damskie 123.55.24.60.05.002 najbardziej znana linia marki, Constellation jest najtrwalszą tabliczką znamionową Omegi od 1952 roku! Jeden. Seria modeli skoncentrowanych na designie zawsze była wizytówką ruchów chronografu Omega, ale najtrwalsza zmiana nastąpiła w 1982 roku. Marka wprowadziła unikalny i usprawniony nowy design, który zachowuje charakterystyczny wygląd Constellation. W 2020 r. Kolekcja odzieży męskiej Omega Constellation wprowadziła na rynek piątą generację tego stylu. Wraz z wejściem w nową dekadę cała gama modeli została znacznie odświeżona.a same cyfry zostały użyte Czcionki czyszczące zostały przeprojektowane. Wszystkie modele są teraz wyposażone w gablotę.
Męska tarcza Contellaiton piątej generacji jest dostępna w różnych kolorach i wykończeniach, ale wszystkie wersje zabiegu są podobne do aktualizacji odzieży damskiej Constellation 2018. Najbardziej oczywiste zmiany są widoczne w rękach, teraz w czysto klasycznych kształtach alfa, a także inspirowane przez New York Freedom Tower użycie nowego konturowanego wskaźnika fazy trójkąta.
Wszystkie modele z gamy tanie i modne zegarki internetowy Constellation Gent zostały teraz zaktualizowane tanie i modne omega zegarki internetowydo chronografu głównego zatwierdzonego przez METAS i dzięki mechanizmowi automatycznemu 8800. ruch 8800 jest wyposażony w unikalny koncentryczny system wylotowy Omega. Zapewnia ponad 15 000 gausów niechęci i 55 godzin rezerwy mocy. Zarówno wirnik, jak i wirnik są ozdobione obracającym się Côtes de Genève Omega.
W zależności od modelu te nowe konstelacje są dostępne w zwężającej się skórce krokodyla w różnych kolorach lub w nowo przeprojektowanej częściowo zintegrowanej bransoletce do zaoferowania. Bransoletka ma ponownie wyprofilowane ogniwo środkowe i wypolerowane fazowane krawędzie większych ogniw, aby zapewnić bardziej wyrafinowany wygląd.Chociaż może to nie być najbardziej znana linia marki, Constellation jest najtrwalszą tabliczką znamionową Omegi od 1952 roku! Jeden. Seria modeli skoncentrowanych na designie zawsze była wizytówką ruchów chronografu Omega, ale najtrwalsza zmiana nastąpiła w 1982 roku. Marka wprowadziła unikalny i usprawniony nowy design, który zachowuje charakterystyczny wygląd Constellation. W 2020 r. Kolekcja odzieży męskiej Omega Constellation wprowadziła na rynek piątą generację tego stylu. Wraz z wejściem w nową dekadę cała gama modeli została znacznie odświeżona.tanie i modne omega zegarki internetowy

Dodaj komentarz