Opublikowano:

kupiony Omega Aqua Terra męskie 231.10.44.50.04.001

W 2017 roku Omega wypuściła na rynek nowe modele zegarków Seamaster Aqua Terra 150M, które można łatwo pominąć, aczkolwiek ważne zmiany w premierowym zegarków sportowych marki. Zegarki sportowe w stylu sportowym są ważne na wielu rynkach, takich jak Stany Zjednoczone, gdzie elegancja i męskość są kluczowymi obszarami zainteresowania wielu konsumentów. Aqua Terra nie jest przeznaczona tylko kupiony Omega Aqua Terra męskie 231.10.44.50.04.001 dla Stanów Zjednoczonych, co sprawia, że ​​większy, współosiowy Master Chronometr replika Omega Seamaster Aqua Terra 150M jest bardzo ważnym globalnym produktem Omegi. Rzućmy okiem na jedną z wielu wersji zaktualizowanych zegarków Aqua Terra w tej recenzji aBlogtoWatch.


Podczas gdy wielu ludzi myśli o hardkorowych zegarkach nurkowych, gdy myślą o kolekcji Omega Seamaster, tym bardziej od niechcenia Aqua Terra lepiej reprezentuje pierwsze zegarki Omega Seamaster (od 1948 r.). W tamtym czasie Seamaster nie był poważnym sportowym zegarkiem, ale był raczej sportowym strojem, który „dobrze sytuowany ojciec mógł nosić podczas zabawy ze swoimi dziećmi i nie martwić się o ubranie lub przeżycie szoku”. Początek Seamaster był luksusowym elementem stylu życia (oczywiście za nim narzędzie), a nie poważnym instrumentem do nurkowania, do którego później przekształcono wersje Seamastera.

Jako sportowy zegarek (pomimo eleganckiego wyglądu), Seamaster Aqua Terra z łatwością poradzi sobie z większością tego, co użytkownik może na niego rzucić. kupiony Omega Aqua Terra  150 m wodoodporności pozwala na łatwe nurkowanie rekreacyjne, a gruby metalowy futerał jest wystarczająco wytrzymały, by wytrzymać nadużywanie i zużycie. Tarcza jest również bardzo czytelna, z wystarczającą ilością światła, aby uzyskać wyraźny widok w ciemniejszym otoczeniu. Pod wieloma względami Seamaster Aqua Terra to bardzo sprawny zegarek sportowy, choć jego zamiarem jest bycie zegarkami z symbolem statusu (lub przynajmniej deklaracją modową) przy niemal najniższych cenach od marki.
Podczas gdy wiele osób lubi Omegę dla chronografów Speedmaster i nurków Ocean Ocean, modele takie jak Aqua Terra (a także bardziej eleganckie modele De Ville) to te, które Omega zamierza na nadgarstki profesjonalistów potrzebujących przystojnego zegarka do miejskich lub biznesowych tanie i modne internetowy potrzeb zawodowych . Ma być na tyle sportowo, by sugerować aktywny styl życia (lub jego uznanie), ale z elegancją, która nadaje się do bardziej formalnego stroju.


Zabawne jest to, że obecny marketing Omega dla Aqua Terra widzi użytkowników (z których niektórzy są ambasadorami marki) na łodziach, podróżach i ogólnie rzeczach, które można uznać za pracę, ale raczej na wypoczynek. To nadaje się dobrze do atrakcyjnych efektów wizualnych, ale celem Omegi jest to, że ludzie, którzy noszą zegarki Aqua Terra regularnie nagradzają się za ciężką pracę – i to sprawia, że ​​Aqua Terra jest zegarem dla ciężko pracujących profesjonalistów (na całym świecie).

Opublikowano:

kopia Cartier Calibre de Cartier męskie W7100044

Ogromną informacją od Cartiera na rok 2010 jest kolekcja zegarków Calibre. w tym samym czasie, kiedy wypuścili kilka cudownych, szczególnie złożonych zegarków (nie wspominając już o wersji tourbillon zegarka Calibre), nie będą to modele rozszerzające. The Calibre będzie o wiele bardziej przystępnym cenowo zegarem o błyszczącym i nowatorskim wyglądzie oraz połączeniu z Cartier. Jako grubą warstwę lukru na torcie, Kaliber jest tak nazwany, że spowodował ruch w Cartier. Zgadza się. logo biżuterii może w końcu spełnić wymagania smakoszy dla charakterystycznych ruchów rezydencyjnych i słynnej mody marki. Ruch ten to MC z 1904 r., Nazwany na rok, w którym Cartier Calibre de Cartier wykonał zegarek dla Alberto Santosa Dumonta, będący pierwszym zegarek na rękę Cartiera. Ruch jest automatyczny z dwiema beczkami sprężynowymi, 48 godzinami rezerw elektryczności i sekundowymi obrażeniami. Ponadto posiada ceramiczne łożyska kulkowe do zautomatyzowanego wirnika, który wije zegarek, jednocześnie obracając się w każdym kierunku. Wygląda na to, że ruch ten może być podstawą dla bardziej skomplikowanych ruchów w kopia Cartier Calibre de Cartier męskie W7100044 przyszłości, z zamiarem wyceniony „zakres.

 

Nazwa zegarka Calibre to odważny do maksymalnego hardcore fanatyczki, ale jest zabawnie prosty, co oznacza absolutnie najbardziej efektywny „odniesienie do ruchu zegarka”. większość patronów Cartier’a, ale nie będzie już mówić o zwartym ruchu jako „kaliber”, więc to wystarczy. jako minimum Cartier utkwił w łatwych i stylowych nazwach, które mają maksymalnie zegarki. Styl zegarka Calibre przyzwyczaja się do tego. To nie jest jedna z tych rzeczy natychmiast „powinna mieć”, ale z drugiej strony żaden z jej zegarków nie jest. Są to bardziej Zegarki:outlet, tanie i modne internetowy eleganckie zegarki, których zrozumienie wymaga czasu, aby umieścić je w swojej serii. Mam wrażenie, że dzień po dniu, w którym oglądałem zegarek Santos, wielu ludzi uznałoby to za nudne. ale po pożegnaniu wszyscy myślimy o tym konwencjonalnie. Przewiduję, że będzie to kilka lat promocji marki Cartier Calibre wcześniej niż miłość. Powiedziałem, że wyraźnie przypominam ładunki wizualne. Przypuszczam, że Cartier dokonał efemerycznych wyborów w zakresie projektowania, jednak zwykle robili oni przyjemny proces.


Zegarek jest wielkości pierwszej wielkości 42 mm i ma być stalowy, 18-karatowego różowego złota lub dwukolorowy ze złotą ramką i metalową obudową. Sprawa wydaje się ogromna, ponieważ jego rozmiar jest idealny. całkowicie wyróżniającym się potencjałem jest potężna korona broniąca. Ma na nim odkryte śruby replika Cartier Calibre de Cartier (które widać w wielu ich męskich produktach). maksymalne powierzchnie są szczotkowane z kilkoma krawędziami o wysokiej jakości, które są polerowane. Zapewnia to miły, nadmierny kontakt z nim. chociaż elementy wyglądu obudowy są łatwe, jest bardzo wyrafinowana w modzie. Występy są duże i zakrzywione, co zapewnia całkowicie przytulne dopasowanie. Zauważysz całkowicie kultową korę Cartier z sześciokątnym kaboszonem o zredukowanej sapphire. regularnie kaboszony Cartier są idealnie zaokrąglone. możesz zobaczyć wspaniałe proporcje w obrazach zegarka Calibre na moim nadgarstku.

zwykle punktem hobby dla mnie w zegarkach tanie zegarki kup zegarki Cartier jest tarcza. Uważam, że Kaliber jest ciekawym, ale przyjemnym wprowadzeniem. Występuje w 3 odcieniach, czarnym, srebrnym i brązowym (który z pewnością wydaje się pierwszorzędny ze złotem). pozwól mi zacząć od tego, co mi się nie podoba. Okno daty. odległość do „teraz”. Jest to część tego, o czym mówiłem, kiedy stwierdziłem, że zegarek ma efemeryczną modę. A może po prostu nie lubię tych niepotrzebnie masywnych domowych okien z datami. Cartier sprawia, że ​​działa, ponieważ półksiężycowa forma okna daty jest wizualnie utrzymywana z dużą obroną korony. Jeśli chodzi o alternatywny aspekt, wydaje się, że w pewnym stopniu wraca do środka tarczy. to jeden z pierwszych zegarków Cartiera, które rozpoznaję, że nie ma zabarwionych metalowych ramion. raczej mają lume i oglądają kolory tarczy. Ja typem pomijam teraz blued metaliczny.


Pierścień rozdziału zegarka na tarczy jest ząbkowany, podobnie jak kilka tradycyjnych zegarków Panerai i porywający kontakt z układem. Cała część męskości zegarka. Górna połowa tarczy ma rzymskie cyfry z ogromnym „12”. Następnie, dzięki czemu teraz nie ma tak wyglądającego bałaganu, Cartier zastępuje dolną połowę tarczy markerem godzin, aby wizualnie pomieścić masywne sekundowe pokrętło zależne. oprócz godzin i minut palców mających lume, istnieją 4 czynniki opróżniania wokół tarczy. Zewnętrzny pierścień na powierzchni ma kilka współśrodkowych tekstur koło z kilka stopni wysokości, które są widoczne, zatrzymując wybierania z płaskim. Minutnik skali wokół tarczy zwiększa czytelność. Wygląd tarczy jako całości jest odpowiednio Cartier, nawet jako bardziej konkurencyjny niż ich „dandys” popularność może doradzić, a kierunek unikalny additio

Opublikowano:

fałszywe zegarki Rolex Pearlmaster 86285 z wysoką precyzją

w celu zachowania cudowności bordowego, złotego zegarka, Rolex stworzył całkowicie unikalny 18-karatowy czerwony stop złota, stabilny jak złoto Everose’a w odlewniach i otrzymał patent. Wprowadzony w 2005 roku 18-karatowy Everose jest stosowany we wszystkich modelach  luksusowe repliki zegarków w kolorze fioletowego złota.

Kamienierz, jak rzeźbiarz, kształtuje cenny metal za pomocą dłoni i precyzyjnie graweruje siedzisko, tak aby każdy kamień pasował tam bez zarzutu. Dzięki sztuce i rzemiosłu jubilera, kamienie są starannie dopasowane do różnych osób, a następnie niezmiennie niezmiennie w układzie złotym lub platynowym. Z ważnym wyjątkiem biżuterii, istnieją różne standardy cudu umieszczenia klejnotów  fałszywe zegarki na sprzedaż. koniec metalu działający razem z górą, orientacją i funkcją klejnotu, regularnością aranżacji, elektrycznością, stosunkiem, złożonością.

Godna uwagi symfonia, która wzmacnia zegarek i przyciąga użytkownika.

Bransoleta i układ klamry  Najpopularniejsze zegarki Rolex Replica, ulepszenia, produkcja i rygorystyczne egzaminy, z którymi się spotykają, obejmują najwyższą epokę. I, podobnie jak wszystkie elementy zegarka, z pomocą ludzkich oczu, estetyczne elementy sterujące gwarantują nienaganny splendor. Ta stabilna złota bransoletka z zmysłowym, skomplikowanym, zaokrąglonym pięcioczęściowym hiperłączem zmieniła się w stworzoną w 1992 roku na wydanie modelu Pearlmaster. Bransolety Pearlmaster są zwykle przystosowane do ukrytego zapięcia.

Zupełnie nowy Pearlmaster 39 jest wyposażony w kompletną nową generację ruchu opracowaną za pomocą Rolexa, kalibru 3235, i demonstruje wyjątkową wydajność. jest mile certyfikowany jako szwajcarski chronometr przez COSC (szwajcarski instytut sprawdzający chronometr), jest zapewnione, aby spełnić kryterium dokładności Rolex w codziennym użyciu, dwa razy  wyrafinowany zegarek imitujący rolex . Dla oficjalnie licencjonowanego chronometru. Ta operacja ostatecznej precyzji zmontowanego zegarka została zakończona wykorzystaniem głównie zaawansowanych strategii Rolexa i długotrwałego sprzętu.

Obiektyw Cyclops uwydatnia datę i powiększa wyświetlanie daty, aby ułatwić jej naukę. jest to jedna z najbardziej unikalnych cech Rolexu, jednego z najbardziej rozpoznawalnych.

Opublikowano:

kopia IWC Big Pilots męskie IW500201

To wyraźnie rok Spitfire w Schaffhausen, a  repliki zegarków IWC  przynosi nie jeden, nie dwa, ale siedem nowych odniesień do SIHH inspirowanych legendarnym brytyjskim myśliwcem z połowy wieku. Dwa z tych nowych referencji, które już widzieliśmy: standardowy Pilot’s Chronograph Spitfire z brązu i limitowana edycja Timezoner Spitfire z opatentowanym systemem regulacji ramek strefy czasowej. Inne nowe odniesienia omówione poniżej to subtelnie aktualizowane warianty aktualnych zegarków Pilot w nowych przypadkach wykonania i jedna fajna nowa komplikacja, ale co ważniejsze, nowa kolekcja Spitfire jest teraz w całości zasilana przez wyprodukowane przez repliki zegarków IWC kalibry własnej produkcji.


Jednak te ruchy to tylko połowa historii – te nowe wydania oznaczają również znaczną estetyczną odchyłkę od długo działającej kolekcji Spitfire, która przez ostatnią dekadę utrzymywała konsekwentnie ubrany ton inspirowany błyszczącą srebrną powierzchnią Sam samolot Spitfire. W tym roku jednak IWC unika tych srebrnych tarczy i nakłada wypolerowane elementy na rzecz tradycyjnego matowego układu tarczy instrumentu zapożyczonego z klasycznego Mark 11 Pilot (który byłby noszony przez pilotów RAF Spitfire w 1948 lub w okolicach). w nowej kolorystyce w stylu vintage, która podobno została natchniona przez wnętrze Spitfire: brązowe, beżowe Super-LumiNova i oliwkowe, zielone tarcze. Biorąc pod uwagę nowy wygląd i styl, należy uważać nowe zegarki za bardziej inspirowane historią, kopia IWC Big Pilots męskie IW500201 podczas gdy wcześniejsze zegarki Spitfire były bardziej inspirowane wzornictwem z literalnego materiału źródłowego. Szczerze mówiąc, uważam, że niewiele jest w tych nowych zegarkach, które wyraźnie odczuwają „Spitfire” w oparciu o to, czego byliśmy uzależnieni od tej kapsuły IWC w przeszłości, ale obecne oferty są nie mniej atrakcyjne, nawet jeśli mogą one zbytnio obciążać obecny trend nü-vintage w zegarmistrzostwie.


Spośród pięciu nowych referencji, których jeszcze nie omówiliśmy, dwa z nich są zasadniczo skandowanymi wariantami odniesień, które już omówiliśmy. Obejmuje to zegarek ze stali nierdzewnej Pilot Chronograph Spitfire (nr ref. IW387901) z kaliberem z zegarem kalibru 69000 – co jest znaczące, ponieważ po raz pierwszy tanie zegarki IWC wdrożył ten ruch w linii pilota. Z wyjątkiem obudowy i czarnego pokrętła, zegarek ten jest inaczej funkcjonalnie identyczny z brązowym wariantem (nr ref. IW387902), który jest już objęty. To samo dotyczy nowej, limitowanej edycji Big Pilot Perpetual Calendar (nr ref. IW503601) – lustra kuzyna ze stali nierdzewnej w standardowej linii oraz flagowego elementu nowej kolekcji Spitfire. Tutaj, w skrzyniach z brązu mieści się cal. 52615; imponujący, siedmiodniowy, wieczny ruch kalendarza, który może być dostosowany całkowicie przez koronę i utrzymuje aktualną dokładność przez 577,5 roku.


Pozostają trzy godne uwagi nowe referencje Spitfire’a, chociaż dwa z nich to znowu lustra ze stali i brązu, wykonujące tę samą ruchy trzema rękami. Ale to, co wyróżnia te nowe trzyosobowe zegarki pilotowe, to cal. 32110: całkowicie nowy ruch produkcji IWC klasy podstawowej. Ten ruch z serii 32000 usuwa niektóre z bardziej zaawansowanych funkcji, jakie można znaleźć w ruchomych ruchach 8200 serii IWC z odpornymi na zużycie ceramicznymi komponentami, ale zachowuje 72 godzin rezerwy mocy i ma aperturę daty o godzinie 3:00. To nie pierwszy ruch kup zegarki IWC z trzema rękami, ale posiadanie bardziej ekonomicznej alternatywnej alternatywy dla pilotów klasy podstawowej i Aquatimerów jest bardzo inteligentne, zapewniając, że ich dni wprowadzania serwerów Sellita do tych zegarków nie są ponumerowane.
Ostatnia, ale na pewno nie najmniej ważna, jest nowa edycja Pilota IWC UTC Spitfire Edition „MJ271” z brązu – nieco obnażona wersja Spitfire Timezoner, którą odsłonięto nieco ponad miesiąc temu. Jednak w przeciwieństwie do Timezonera, który jest zupełnie inny niż tradycyjny zegarek GMT, nowy zegarek UTC pilota sprzedaż zegarków IWC jest „prawdziwym GMT” z 24-godzinną przysłoną wyciętą w tarczy o godzinie 12:00 i niezależnie regulowaną godziną, obsługiwane za pośrednictwem korony. Początkowo wprowadzony jako standardowy pilot w pierwszych wersjach, a następnie zaktualizowany o srebrną stylizację Spitfire, zanim zostanie wycofany w 2012 roku, 3-ręczny UTC od dawna jest jednym z najlepiej strzeżonych sekretów w katalogu IWC, więc wspaniale jest zobaczyć ten model powrót. To nowe odniesienie do Spitfire opiera się na tym funkcjonalnym dziedzictwie, ale z jedną kluczową różnicą: stare modele UTC oparte były na wysoce zmodyfikowanym ruchu ETA 2892, ale nowe odniesienie opiera się teraz na zupełnie nowym fabrycznie wyprodukowanym kalibrze 82710 ( wariant istniejącej serii ruchu 82000 z ceramiczną krzywką i zapadkami oraz superwydajny dwukierunkowy system nawijania Pellaton), który również oznacza, że ​​IWC po raz pierwszy przyniosło prawdziwą zdolność do mierzenia czasu GMT w ruchu produkcyjnym.
To trochę rozczarowujące, że nie widzimy tego szczególnego odniesienia w stali, bardziej zaskakująco ograniczonej produkcji

Opublikowano:

kup Rolex Day-Date 228239 repliki zegarków

Dzień rozpoczęty w 1956 roku zadebiutował jako pierwszy wodoodporny zegarek chronometrujący z chronometrem, który zapewnia aktualny kalendarz z tymczasowym oznaczeniem dnia, całkowicie zdefiniowanym w okienku, podobnie jak data. świetna dokładność, niezawodność, przejrzystość, obecność nowoczesność tego znanego modelu sprawiły, że pozostały status zegarka.

z pomocą spacerowania naszą własną, unikalną fabryką odlewów,  sprzedam zegarki Rolex ma niezwykłą zdolność do zadowalania jakościowego, satysfakcjonującego stopu 18-karatowego złota. w połączeniu z najnowszym dostarczonym srebrem, miedzią, platyną lub palladem otrzymuje się różne modne 18-karatowe złoto: żółty, fioletowy lub biały. są wykonane z najprostszych najczystszych metali, skrupulatne uwagi w laboratoriach w miejscu zamieszkania z wyposażeniem 49a2d564f1275e1c4e633abc331547db wcześniej niż złoto jest uformowane i uformowane z taką samą uciążliwą uwagą co doskonałe, że będzie kontrolowane poprzez płacenie. Technika Rolexa do doskonałości zaczyna się od podaży.

Tarcza to charakterystyczna twarz najnowszego zegarka  kopiuj zegarki Rolex , jego najbardziej odpowiedzialna cecha do identyfikacji i czytelności. Wyposażony w znaczniki godzin wykonane z 18-karatowego złota, aby zaoszczędzić przebarwienia, wszystkie tarcze ROLEX są specjalnie zaprojektowane i wykonane ręcznie w celu zapewnienia ich kompletności.

Rolex bransoletka i układ klamrowy, ulepszenie, produkcja i rygorystyczne sprawdzanie, na jakie natkną się, wymagają najwyższej jakości. I, jak każdy komponent nowiutki zegarek, klasyczne manipulowanie ludzkim okiem gwarantuje nieskazitelny blask. Prezydencka bransoleta z półkolistym, 3-częściowym ogniwem została stworzona w 1956 roku dla wydania ultra-nowoczesnego Oyster Perpetual Day Date. Reprezentuje on końcowy wyrafinowanie i luksus, i jest zawsze wykonywany z ostrożnie dobranymi metalami szlachetnymi.


Day-Date czterdzieści jest przygotowywany z nowym kaliber motion technology 3255, całkowicie opracowany i wyprodukowany przez  kup zegarki Rolex , aby osiągnąć najwyższą ogólną ogólną wydajność. Ten samozwijający się ruch mechaniczny jest w czołówce modnym dziełem sztuki zegarmistrzowskiej. to mila kompletna demonstracja najnowszej 14 opatentowanej generacji Rolex, która wprowadza fundamentalne ulepszenia w frazach nowoczesną dokładność, rezerwę mocy, odporność na wstrząsy i magnetyzm, łatwość w użytkowaniu i niezawodność.

pierwotna data wydana w 1956 r. stała się pierwszą areną. pierwszy zegarek wskazujący dzień obecny w tygodniu jest absolutnie zapisany. odbierane przez wielu międzynarodowych liderów, Day – Date jest dostępny w niestandardowym wyświetlaczu daty z dużym wyborem modnych języków.

Opublikowano:

replika Cartier Calibre de Cartier męskie W7100037

Cartier dał jasno do zrozumienia, że ​​sprawa Calibre będzie cieszyć się życiem. Służyła jako baza do wszystkiego, od luksusowych modeli do najbardziej zaawansowanych modeli replika Cartier Calibre de Cartier męskie W7100037 , i nadal ma obiecującą przyszłość, ponieważ Cartier obecnie preferuje Kalibru jako swój pierwszy męski model. Jednym z moich ulubionych aspektów Kaliberu jest to, że nikt nigdy nie wspomniał o nim jako o „uniseksie”. Wiele zegarków Cartiera ma takie płynne wyczucie francuskiego, co czyni je wystarczająco dobrymi dla mężczyzny, ale odpowiednie dla kobiety. The Calibre to „wszyscy kolesie.” Wcześniej w 2013 roku kolekcja została rozszerzona o model Calibre Chronograph (zadebiutował tutaj).

Byłem bardzo szczęśliwy z oryginalnego zegarka Calibre, kiedy tanie zegarki cartier wydał go w 2010 roku. Później zaoferowałem przegląd aBlogtoWatch Calibre tutaj. Wielu ludzi nie pamięta, że ​​Cartier wybrał Kalibru jako pierwszy zegarek, który pomieścił swój wewnętrzny ruch znany jako kaliber 1904MC. To nie był ich pierwszy wewnętrzny ruch – Cartier zaczął od luksusowych rzeczy kilka lat wcześniej. 1904MC był nie tylko nowym ruchem, ale miał być podstawą wielu przyszłych ruchów. Zaprojektowany z myślą o elastyczności, 1904MC jest tym, co zawiera Zegarki:outlet, tanie i modne internetowy wszystkie zegarki kup zegarki cartier  z ruchu. A więc tutaj jest z chronografem. W chronografie Calibre ruch ten znany jest jako MC MC 1904-CH.


Automat 1904-CH MC jest podobny do ruchu czystej podstawy bez modułu chronografu, ale z nieco innym układem wybierania, a także z 30-minutowym chronografem oferowanym w układzie bi-compax. Częstotliwość wynosi 28 800 bph, a rezerwa mocy wynosi 48 godzin. Ma również datę zlokalizowaną na godzinie 6. Trwałym kontrowersyjnym elementem wzoru tarczy kalibru jest „otwarte” okno daty. Muszę przyznać, że ta cecha wyglądu wygląda o wiele gorzej na niektórych innych zegarkach, ale odstaje od niej, jako czegoś oferowanego wyłącznie po to, by być dziwacznym.

Słyszałem dwie rzeczy o tarczach chronografu. Niektórzy uważają, że tarcze są zbyt blisko siebie, a inni naprawdę doceniają ich pozycjonowanie, ponieważ pozwala to na względnie niezakłócony widok znaczników godzin, które pozwalają na optymalną czytelność. Z kim się zgadzam? Obaj przypuszczam. Czytelność jest raczej dobra, ale z pierścieniem wokół tarcz podrzędnych ich położenie w środku tarczy jest być może zbyt mocno podkreślone. Powiedziawszy to wszystko, uwielbiam symetrię tarczy i czuję, że w porównaniu z oryginalną tarczą kalibru (z dodatkowym sekundowym wybiegiem) chronograf jest znacznie lepiej zrównoważony i wydaje się bardziej wygodny. Choć może nie jest to najdoskonalsza tarcza na świecie, jest wystarczająco ładna i atrakcyjna, aby z dumą nosić nazwisko  fałszywe zegarki Cartiera .

Opublikowano:

ekskluzywny Cartier Ballon Bleu damskie WE902034

Wśród wielu nowych wydań tanie zegarki Cartier na 2011 rok znalazła się ta ultra-cienka wersja popularnego Ballona Bleu. Nie jestem całkowicie pewien, dlaczego Ballon Bleu jest tak popularny. Jako damski zegarek całkowicie go rozumiem. Ma elegancki, szampański piękno i kilka ładnych zaokrąglonych zakrętów. Mam na myśli słowo „balon” w nazwie – przynajmniej myślę, że to właśnie oznacza „balon”. Mogę się mylić, nie wiem. Niezależnie od prawdziwego tłumaczenia, kolekcja zegarków zawsze będzie dla mnie „niebieskim balonem” – a teraz jest nieco spłaszczona.
Zegarki z cienkimi profilami są gorące w 2011 roku. Jest wiele powodów, ale koszt jest jednym z nich. Marki mogą naliczać taką samą kwotę za zegarek z mniejszą ilością metali szlachetnych – i mogą twierdzić, że płacisz za złożoność miniaturyzacji. Ten argument może mieć sens, ale cienkie zegarki istnieją od pokoleń. Właściwie nie mam nic przeciwko cienkim profilom, chyba że są wystarczająco szerokie. Wszystko, co ma mniej niż 40 mm szerokości w profilu myślowym, nie będzie miało czasu na moim nadgarstku, a ja wolę co najmniej 42 mm i więcej, jeśli mogę w tym pomóc. Na szczęście ekskluzywny Cartier Ballon Bleu damskie WE902034 wykonał tę cienką wersję Ballona Bleu o szerokości 46 mm – świetnie.
Cartier nazywa zegarek „Extra-Flat” Ballon Bleu. Istnieje co najmniej kilkanaście sposobów na znalezienie cienkich zegarków. Niektórzy po prostu używają takich nazw, jak „płaski” lub „cienki”, a czasem w terminach takich jak „szczupły”. Marki czasami są nieco podekscytowane delikatną naturą tych zegarków i czują potrzebę dodawania przymiotników, aby pomóc im wejść w ich taki sam spokój umysłu. Dlatego widzisz etykiety takie jak „bardzo cienka” i „wyjątkowo płaska”. Czy ktoś w Szwajcarii może wymyślić zestaw „cienkich” wytycznych, aby pomóc tym markom? Co jest uważane za cienkie? Co jest uważane za wyjątkowo cienkie? Nie widzisz określenia „ekstra gruby”. Zamiast tego używają terminu „przewymiarowany” (który wspomniałem około 6000 razy to głupie określenie, którego nienawidzę). Etykiety nie mają sensu, ale fajnie jest powiedzieć. Jak widać, Extra Flat Ballon Bleu jest dość cienka na nadgarstku. kup zegarki Cartier nie publikuje nawet grubości obudowy. Nie sądziłem, że mogę to zmierzyć, kiedy go sprawdzam, ale teraz nie mogę ci powiedzieć pomiaru. Jak płaski jest zegarek? Ekstra mieszkanie.
Prawdę mówiąc, faktyczna grubość cienkiego zegarka nie ma większego znaczenia, chyba że chcesz twierdzić, że masz najcieńszą na świecie, jak ma to miejsce w przypadku niektórych zegarków Piaget. Ważne jest, jak wyglądają i czują się na nadgarstku. repliki zegarków Cartier nie jest w grze, aby pobić jakiekolwiek rekordy, ale chce zaoferować cienką wersję popularnego sprzedawcy – i wygląda całkiem elegancko. Thin wydaje się być popularną rzeczą do zrobienia w tych dniach, a marki eksperymentują, gdzie mogą nie bez tego trendu. Cienki futerał Zegarki:outlet, tanie i modne internetowy  jest szeroki i płaski – co jest dobre. Wolę je bardziej płaskie i zakrzywione, gdy są one tego rozmiaru. Uchwyty nieco wygięte, aby lepiej dopasować zegarek do nadgarstka.
Dzięki dwóm rękom i cyfrom rzymskim sprzedam zegarki Cartier , wygrawerowana tarcza z guilloche wygląda ślisko i nadal jest łatwa do odczytania. Niezależnie od tego, czy lubisz styl to kwestia gustu, ale jest to dość atrakcyjna twarz w schemacie rzeczy. Dostępna jest również niebiesko wybierana wersja Ballon Bleu – specjalna dla modelu platynowego. Oprócz tego są to 18-karatowe modele z białego i różowego złota z bardziej tradycyjnymi zegarami Cartiera. Pokryta korona ma w sobie szafirowy kaboszon.
Cartier nie wspomina o ruchu zegarka w Ballon Bleu Extra-Flat. Ale szybkie spojrzenie na okładkę ujawnia termin „mekanique”. To mówi mi, że zegarek ma ruch mechaniczny, który w tym przypadku jest ręcznie nawijany. Naprawdę dziwne, że nie publikują więcej w tym punkcie. Większość wersji tego płaskiego zegarka pojawia się na brązowym pasku aligatora, ale ci ludzie otrzymują niebieską wybieraną wersję platynową, otrzymają niebieski pasek z aligatora. Cena £? fałszywe zegarki Cartiera   zapewni ci 20.300 $ – 21.800 $ w złocie i 32.550 $ w platynie.
Opublikowano:

kupić repliki zegarków Rolex Datejust 278288RBR

Kup zegarki Rolex oferuje szeroką gamę klasycznych modeli i profesjonalnych modeli zegarków, które pasują do każdego nadgarstka. Spójrz na szeroki wybór Rolexa i znajdź idealne połączenie stylu i funkcji.

 repliki zegarków Rolex Datejust ma niezrównaną zdolność do odlewania najwyższej jakości stopu złota o masie 18 ct, prowadząc własną odlewnię. W zależności od zawartości srebra, miedzi, platyny lub palladu, otrzymuje się różne rodzaje 18-karatowego złota: żółtego, różowego lub białego. Są one wykonane wyłącznie z czystego metalu, złoto powstaje i jest dokładnie sprawdzane w wewnętrznych laboratoriach wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt, zanim zostaną uformowane z dogłębną uwagą Będę. Obowiązek Rolexa w zakresie doskonałości zaczyna się od jego początków.

Jesteśmy tutaj, aby dostarczyć kopie. Sprzedajemy repliki zegarków od wielu lat. Nasze zegarki repliki najwyższej jakości o wyjątkowych umiejętnościach są pod wrażeniem wielu miłośników zegarków. Aby wybrać zegarek repliki najlepszej jakości z naszego sklepu internetowego, wszystkie zegarki repliki są popularnymi replikami zegarków o najlepszej jakości

Ta tarcza jest charakterystyczną twarzą wachlarza ról, który odgrywa najważniejszą rolę w jego tożsamości i czytelności. 18-karatowe złote znaczniki czasu chronią przed zabrudzeniem, wszystkie tarcze  Skopiuj zegarki Rolex są zaprojektowane i wyprodukowane całkowicie i niezawodnie ręcznie.


 Skopiuj zegarki Rolex  bransoletki i zapięcia, rozwój, produkcja i rygorystyczne testy, które napotykają wymagają zaawansowanej zaawansowanej technologii. Podobnie jak wszystkie elementy zegarka, estetyczne sterowanie przez ludzkie oko gwarantuje doskonałe piękno. Prezydencka bransoleta z półokrągłym trzyczęściowym ogniwem została założona w 1956 roku w celu wydania Oyster Perpetual Day-Date. Reprezentuje najwyższe wyrafinowanie i wygodę, i zawsze jest wykonana ze starannie wyselekcjonowanych metali szlachetnych.

Kaliber 2236 to samoczynny mechanizm mechaniczny nowej generacji, który został w pełni opracowany i wyprodukowany przez firmę Rolex.  Skopiuj zegarki Rolex jest wyposażony w opatentowane silikonowe sprężyny silikonowe Silox, aby pokazać najwyższy poziom wydajności chronometru. Włókno Syloxi niewrażliwe na pole magnetyczne zapewnia silną stabilność przed zmianami temperatury i jest dziesięciokrotnie dokładniejsze niż konwencjonalne sprężyny do włosów w przypadku wstrząsu. Opatentowana geometria gwarantuje regularność w każdej pozycji.

Obiektyw Cyclops podkreśla aperturę daty, aby powiększyć wyświetlacz daty i ułatwić jej oglądanie. Jest to jedna z najbardziej unikalnych cech  kup zegarki Rolex , jednego z najbardziej rozpoznawalnych.

Opublikowano:

kupować repliki zegarków Rolex Explorer 216570

Oyster Perpetual Explorer i Explorer II ewoluowały od głębokiego zaangażowania w poszukiwanie  kup zegarki Rolex . Idą do, w którym kilka osób przygód. Emblemat ten był w stanie przezwyciężyć te zegarki w prawdziwym stylu życia poprzez wspinaczkę górską i odkrywanie jaskiń w obszarach polarnych przez wiele lat. liczni odważni odkrywcy, alpiniści, badacze i naukowcy odkryli niezawodność w trudnych sytuacjach.

nie ma nic poza tym, czego doświadczyłeś na raz, jak określone fakty, zrównoważona waga, pocieszenie i uczucie łatwego zegarka  repliki zegarków Rolex .

Fałszywe zegarki Rolex wykorzystuje Oystersteel do metalowej obudowy. Oystersteel, opracowany specjalnie z myślą o tej marce, należy do rodziny stali 904L, superstopów najczęściej używanych w zaawansowanej erze i przemyśle lotniczym i chemicznym, w których krytyczne znaczenie ma maksymalne zminimalizowanie odporności na korozję. Oystersteel może być bardzo tolerancyjny podczas polerowania, nadając mu wyjątkowe wykończenie i zachowując jego piękno w najtrudniejszym środowisku.


Wersja Explorer II w Black Dial miesza czarne dłonie ręki z decyzją, tworząc „widmowy” efekt, który wydaje się unosić na dysku – to jest węzeł dla modelu z 1971 roku.

Bransoletka Oyster to wspaniała alchemia kształtu i charakterystyki, estetyki i technologii zaprojektowana z myślą zarówno o solidności, jak i luksusie. Blokada składana Oysterlock, aby zaoszczędzić Ci niezamierzonego początku i pocieszenia Easylink Rozszerzenie hiperłącza specjalne do   repliki zegarków Rolex  jest dostosowane. Dzięki tej kreatywnej maszynie klienci mogą wydłużyć okres bransoletki o ok. 5 mm, co poprawia pocieszenie w każdej sytuacji.

Explorer II jest przygotowany z samobieżnym ruchem mechanicznym, jakość 3187, zaawansowany za pomocą  kup zegarki Rolex . poza konwencjonalną godziną, minutą, drugą igłą, ma 24-godzinną rękę, aby odsłonić drugi kwartał czasu. Model 3187 wyposażony jest w sprzączkę Parachrom i amortyzację Paraflex, która wykazuje niezwykłą odporność na zaskoczenie i trudne warunki. jak każdy ruch Rolex Perpetual, 3187 to licencjonowany szwajcarski chronometr zarezerwowany dla zegarków o wysokiej precyzji, w tym szwajcarskiego chronometru, spójrz na stowarzyszenie (COSC). Jego struktura jest wspólna z wszystkimi ruchami Morza Bałtyckiego i jest bardzo niezawodna.

24-godzinny wyświetlacz został wprowadzony do Explorer II. wskazywać na stałą ramkę w skali 24 godzin, zatwierdzona ręka przechodzi przez tarczę zegara przez dwadzieścia cztery godziny zamiast tego samego starego 12. Dzięki tej funkcji osoba może odróżnić światło dzienne od nocy. jest to niezbędna funkcja dla ludzi, którzy zapuszczają się w otoczenie, w którym dominuje najciemniejszy, który obejmuje pustą intensywność i miejsca, w których energia słoneczna już nie tonie. Polar czasu letniego.

Opublikowano:

TAG Heuer Heritage Autavia Caliber Heuer 02 Oglądaj recenzję Opinie na temat czasu nadgarstka

Od czasu kampanii projektowej „The Autavia Cup” w marcu 2016 r. Miłośnicy zegarków byli podekscytowani ponownym wydaniem TAG Heuer Autavia. Pomysł polegał na umożliwieniu społeczeństwu wyboru z długiej listy historycznych zegarków Heuer Autavia, które TAG Heuer z dzisiejszego dnia wyprodukowałby i wypuścił zaledwie rok później. Podsumowanie tego jest tutaj, dostępne do sprzedaży, i raczej specjalny produkt, jeśli rozumiesz, czym on jest. Powiem, że chociaż TAG Heuer Heritage Autavia Caliber Heuer 02 jest niezaprzeczalnie urocza, to wymaga pewnej perspektywy zrozumienia, aby naprawdę docenić to, co TAG Heuer zrobił tutaj poprawnie.

czasami bardzo duże i różnorodne rodzaje produktów, a także wewnętrzna walka obecnych obiektywnych priorytetów.
czasami bardzo duże i różnorodne rodzaje produktów, a także wewnętrzna walka obecnych obiektywnych priorytetów.

Przed przystąpieniem do omawiania TAG Heuer Heritage Caliber Heuer 02 Automatic Chronograph (dziwne, nawet jeśli „Autavia” znajduje się na tarczy zegarka, nie wydaje się, by nazwa ta wyglądała tak, jak napisano na stronie TAG Heuer) Chciałbym porozmawiać o niedawnym pochodzeniu marki TAG Heuer i tym, na co rynek zegarków wydaje się być zainteresowany. Ostatnia dekada była bardzo trudna w TAG Heuer z wieloma zmianaTAG Heuer i w przywództwie, gwałtownymi wahaniami średniej ceny produktów. , czasami bardzo duże i różnorodne rodzaje produktów, a także wewnętrzna walka obecnych obiektywnych priorytetów.

kup zegarki repliki Wiele z tego uważa się za rozwiązanych pod przewodnictwem Jean-Claude’a Bivera – współczesnego bohatera przemysłu zegarmistrzowskiego. Jako człowiek odpowiedzialny za prowadzenie działu zegarków LVMH (w tym TAG Heuer, Zenith i Hublot, a także Louis Vuitton, Bulgari i Dior), jest on odpowiedzialny za TAG Heuer. Jean-Claude okazał się bardzo otwarty, jak również wielki w swojej wizji odbudowy marki TAG Heuer.

TAG Heuer nigdy nie odpowiedział lepiej niż z Autavią Calibre Heuer 02. Spróbuję wyjaśnić to poniżej.
TAG Heuer nigdy nie odpowiedział lepiej niż z Autavią Calibre Heuer 02. Spróbuję wyjaśnić to poniżej.

Jedną z rzeczy, które Jean-Claude najwyraźniej zidentyfikował, było to, że chociaż TAG Heuer miał imponującą ofertę w ciągu ostatniej dekady, niektóre z ich produktów były szczególnie ponadczasowe lub klasyczne. Świadomość czy nie, misja Bivera wydawała się być misją polegającą na powrocie TAG Heuer do ikony designu. Część tego inteligentnie wykorzystuje wszystko, co marka do tej pory. Najlepszy sposób to zrobić? Zobacz, co repliki zegarków TAG Heuer kolekcjonują kolekcjonerskie marki. Szczególnie interesujące dla wielu poważnych kolekcjonerów zegarków są chronografy o tematyce napędowej z lat 60. i 70. XX wieku. Kto robił ich dużo? Heuer oczywiście. W ten sposób TAG Heuer dziś „posiada” historię tworzenia tych starych chronografów, które są dziś pożądane przez fanów uber. Czy ma sens ponowne stworzenie tych samych projektów na dzisiaj?

To pytanie było jednym z najbardziej popularnych we współczesnym przemyśle zegarmistrzowskim, ale można na nie odpowiedzieć na zaskakująco wiele sposobów. Czasami przebudowywanie czegoś starego działa na niesamowity pomysł, a czasem pomysł jest martwy, zanim opuścił fabrykę. Odpowiadając na pytanie, jak sprawić, by historia była aktualna na dzisiaj, TAG Heuer nigdy nie odpowiedział lepiej niż z Autavią Calibre Heuer 02. Spróbuję wyjaśnić to poniżej.

który pod wieloma względami był zbyt podobny w cenie do również wykonanego w domu kalibru 1887.
który pod wieloma względami był zbyt podobny w cenie do również wykonanego w domu kalibru 1887.

Jednak teraz przedstawię podsumowanie mojego argumentu. Uważam, że połączenie zastosowania pięknej, efektownej i klasycznej stylistyki z dokładnie nowoczesną i kompetentną konstrukcją, która jest odpowiednio zapakowana dla dzisiejszych konsumentów, to formuła TAG Heuer, która odnosi sukcesy tutaj. Rzeczywistość jest taka, że ​​Autavia w żaden sposób nie jest „klasycznym” zegarkiem poza estetyką. Pod każdym względem jest to całkowicie „dzisiaj” maszyna. Zamierzam wymyślić nowy termin na zegarki takie jak ten, a to jest zegarek noszący „vintage kamuflaż”.

Widzisz, zanim Autavia była w pobliżu (ponownie), TAG Heuer miał niesamowity ruch zwany Kalibrem 1969, a później jako CH 80. Z szeregu powodów, gdy Jean-Claude Biver pojawił się na pokładzie, potrzebował on do zniesienia projektu CH 80 do odwołania. Ruch został wykonany i zaprojektowany w domu, i prawdopodobnie najlepszy współczesny chronograf, który marka stworzyła (co bardzo dużo mówi). Ludzie sądzili, że Biver ją zabił. Wiedziałem lepiej. Biver czekał właśnie na odpowiedni moment, aby jak najlepiej wykorzystać ruch, który pod wieloma względami był zbyt podobny w cenie do również wykonanego w domu kalibru 1887.