Opublikowano:

kopia IWC Big Pilots męskie IW500201

To wyraźnie rok Spitfire w Schaffhausen, a  repliki zegarków IWC  przynosi nie jeden, nie dwa, ale siedem nowych odniesień do SIHH inspirowanych legendarnym brytyjskim myśliwcem z połowy wieku. Dwa z tych nowych referencji, które już widzieliśmy: standardowy Pilot’s Chronograph Spitfire z brązu i limitowana edycja Timezoner Spitfire z opatentowanym systemem regulacji ramek strefy czasowej. Inne nowe odniesienia omówione poniżej to subtelnie aktualizowane warianty aktualnych zegarków Pilot w nowych przypadkach wykonania i jedna fajna nowa komplikacja, ale co ważniejsze, nowa kolekcja Spitfire jest teraz w całości zasilana przez wyprodukowane przez repliki zegarków IWC kalibry własnej produkcji.


Jednak te ruchy to tylko połowa historii – te nowe wydania oznaczają również znaczną estetyczną odchyłkę od długo działającej kolekcji Spitfire, która przez ostatnią dekadę utrzymywała konsekwentnie ubrany ton inspirowany błyszczącą srebrną powierzchnią Sam samolot Spitfire. W tym roku jednak IWC unika tych srebrnych tarczy i nakłada wypolerowane elementy na rzecz tradycyjnego matowego układu tarczy instrumentu zapożyczonego z klasycznego Mark 11 Pilot (który byłby noszony przez pilotów RAF Spitfire w 1948 lub w okolicach). w nowej kolorystyce w stylu vintage, która podobno została natchniona przez wnętrze Spitfire: brązowe, beżowe Super-LumiNova i oliwkowe, zielone tarcze. Biorąc pod uwagę nowy wygląd i styl, należy uważać nowe zegarki za bardziej inspirowane historią, kopia IWC Big Pilots męskie IW500201 podczas gdy wcześniejsze zegarki Spitfire były bardziej inspirowane wzornictwem z literalnego materiału źródłowego. Szczerze mówiąc, uważam, że niewiele jest w tych nowych zegarkach, które wyraźnie odczuwają „Spitfire” w oparciu o to, czego byliśmy uzależnieni od tej kapsuły IWC w przeszłości, ale obecne oferty są nie mniej atrakcyjne, nawet jeśli mogą one zbytnio obciążać obecny trend nü-vintage w zegarmistrzostwie.


Spośród pięciu nowych referencji, których jeszcze nie omówiliśmy, dwa z nich są zasadniczo skandowanymi wariantami odniesień, które już omówiliśmy. Obejmuje to zegarek ze stali nierdzewnej Pilot Chronograph Spitfire (nr ref. IW387901) z kaliberem z zegarem kalibru 69000 – co jest znaczące, ponieważ po raz pierwszy tanie zegarki IWC wdrożył ten ruch w linii pilota. Z wyjątkiem obudowy i czarnego pokrętła, zegarek ten jest inaczej funkcjonalnie identyczny z brązowym wariantem (nr ref. IW387902), który jest już objęty. To samo dotyczy nowej, limitowanej edycji Big Pilot Perpetual Calendar (nr ref. IW503601) – lustra kuzyna ze stali nierdzewnej w standardowej linii oraz flagowego elementu nowej kolekcji Spitfire. Tutaj, w skrzyniach z brązu mieści się cal. 52615; imponujący, siedmiodniowy, wieczny ruch kalendarza, który może być dostosowany całkowicie przez koronę i utrzymuje aktualną dokładność przez 577,5 roku.


Pozostają trzy godne uwagi nowe referencje Spitfire’a, chociaż dwa z nich to znowu lustra ze stali i brązu, wykonujące tę samą ruchy trzema rękami. Ale to, co wyróżnia te nowe trzyosobowe zegarki pilotowe, to cal. 32110: całkowicie nowy ruch produkcji IWC klasy podstawowej. Ten ruch z serii 32000 usuwa niektóre z bardziej zaawansowanych funkcji, jakie można znaleźć w ruchomych ruchach 8200 serii IWC z odpornymi na zużycie ceramicznymi komponentami, ale zachowuje 72 godzin rezerwy mocy i ma aperturę daty o godzinie 3:00. To nie pierwszy ruch kup zegarki IWC z trzema rękami, ale posiadanie bardziej ekonomicznej alternatywnej alternatywy dla pilotów klasy podstawowej i Aquatimerów jest bardzo inteligentne, zapewniając, że ich dni wprowadzania serwerów Sellita do tych zegarków nie są ponumerowane.
Ostatnia, ale na pewno nie najmniej ważna, jest nowa edycja Pilota IWC UTC Spitfire Edition „MJ271” z brązu – nieco obnażona wersja Spitfire Timezoner, którą odsłonięto nieco ponad miesiąc temu. Jednak w przeciwieństwie do Timezonera, który jest zupełnie inny niż tradycyjny zegarek GMT, nowy zegarek UTC pilota sprzedaż zegarków IWC jest „prawdziwym GMT” z 24-godzinną przysłoną wyciętą w tarczy o godzinie 12:00 i niezależnie regulowaną godziną, obsługiwane za pośrednictwem korony. Początkowo wprowadzony jako standardowy pilot w pierwszych wersjach, a następnie zaktualizowany o srebrną stylizację Spitfire, zanim zostanie wycofany w 2012 roku, 3-ręczny UTC od dawna jest jednym z najlepiej strzeżonych sekretów w katalogu IWC, więc wspaniale jest zobaczyć ten model powrót. To nowe odniesienie do Spitfire opiera się na tym funkcjonalnym dziedzictwie, ale z jedną kluczową różnicą: stare modele UTC oparte były na wysoce zmodyfikowanym ruchu ETA 2892, ale nowe odniesienie opiera się teraz na zupełnie nowym fabrycznie wyprodukowanym kalibrze 82710 ( wariant istniejącej serii ruchu 82000 z ceramiczną krzywką i zapadkami oraz superwydajny dwukierunkowy system nawijania Pellaton), który również oznacza, że ​​IWC po raz pierwszy przyniosło prawdziwą zdolność do mierzenia czasu GMT w ruchu produkcyjnym.
To trochę rozczarowujące, że nie widzimy tego szczególnego odniesienia w stali, bardziej zaskakująco ograniczonej produkcji

Opublikowano:

replika Cartier Calibre de Cartier męskie W7100037

Cartier dał jasno do zrozumienia, że ​​sprawa Calibre będzie cieszyć się życiem. Służyła jako baza do wszystkiego, od luksusowych modeli do najbardziej zaawansowanych modeli replika Cartier Calibre de Cartier męskie W7100037 , i nadal ma obiecującą przyszłość, ponieważ Cartier obecnie preferuje Kalibru jako swój pierwszy męski model. Jednym z moich ulubionych aspektów Kaliberu jest to, że nikt nigdy nie wspomniał o nim jako o „uniseksie”. Wiele zegarków Cartiera ma takie płynne wyczucie francuskiego, co czyni je wystarczająco dobrymi dla mężczyzny, ale odpowiednie dla kobiety. The Calibre to „wszyscy kolesie.” Wcześniej w 2013 roku kolekcja została rozszerzona o model Calibre Chronograph (zadebiutował tutaj).

Byłem bardzo szczęśliwy z oryginalnego zegarka Calibre, kiedy tanie zegarki cartier wydał go w 2010 roku. Później zaoferowałem przegląd aBlogtoWatch Calibre tutaj. Wielu ludzi nie pamięta, że ​​Cartier wybrał Kalibru jako pierwszy zegarek, który pomieścił swój wewnętrzny ruch znany jako kaliber 1904MC. To nie był ich pierwszy wewnętrzny ruch – Cartier zaczął od luksusowych rzeczy kilka lat wcześniej. 1904MC był nie tylko nowym ruchem, ale miał być podstawą wielu przyszłych ruchów. Zaprojektowany z myślą o elastyczności, 1904MC jest tym, co zawiera Zegarki:outlet, tanie i modne internetowy wszystkie zegarki kup zegarki cartier  z ruchu. A więc tutaj jest z chronografem. W chronografie Calibre ruch ten znany jest jako MC MC 1904-CH.


Automat 1904-CH MC jest podobny do ruchu czystej podstawy bez modułu chronografu, ale z nieco innym układem wybierania, a także z 30-minutowym chronografem oferowanym w układzie bi-compax. Częstotliwość wynosi 28 800 bph, a rezerwa mocy wynosi 48 godzin. Ma również datę zlokalizowaną na godzinie 6. Trwałym kontrowersyjnym elementem wzoru tarczy kalibru jest „otwarte” okno daty. Muszę przyznać, że ta cecha wyglądu wygląda o wiele gorzej na niektórych innych zegarkach, ale odstaje od niej, jako czegoś oferowanego wyłącznie po to, by być dziwacznym.

Słyszałem dwie rzeczy o tarczach chronografu. Niektórzy uważają, że tarcze są zbyt blisko siebie, a inni naprawdę doceniają ich pozycjonowanie, ponieważ pozwala to na względnie niezakłócony widok znaczników godzin, które pozwalają na optymalną czytelność. Z kim się zgadzam? Obaj przypuszczam. Czytelność jest raczej dobra, ale z pierścieniem wokół tarcz podrzędnych ich położenie w środku tarczy jest być może zbyt mocno podkreślone. Powiedziawszy to wszystko, uwielbiam symetrię tarczy i czuję, że w porównaniu z oryginalną tarczą kalibru (z dodatkowym sekundowym wybiegiem) chronograf jest znacznie lepiej zrównoważony i wydaje się bardziej wygodny. Choć może nie jest to najdoskonalsza tarcza na świecie, jest wystarczająco ładna i atrakcyjna, aby z dumą nosić nazwisko  fałszywe zegarki Cartiera .

Opublikowano:

ekskluzywny Cartier Ballon Bleu damskie WE902034

Wśród wielu nowych wydań tanie zegarki Cartier na 2011 rok znalazła się ta ultra-cienka wersja popularnego Ballona Bleu. Nie jestem całkowicie pewien, dlaczego Ballon Bleu jest tak popularny. Jako damski zegarek całkowicie go rozumiem. Ma elegancki, szampański piękno i kilka ładnych zaokrąglonych zakrętów. Mam na myśli słowo „balon” w nazwie – przynajmniej myślę, że to właśnie oznacza „balon”. Mogę się mylić, nie wiem. Niezależnie od prawdziwego tłumaczenia, kolekcja zegarków zawsze będzie dla mnie „niebieskim balonem” – a teraz jest nieco spłaszczona.
Zegarki z cienkimi profilami są gorące w 2011 roku. Jest wiele powodów, ale koszt jest jednym z nich. Marki mogą naliczać taką samą kwotę za zegarek z mniejszą ilością metali szlachetnych – i mogą twierdzić, że płacisz za złożoność miniaturyzacji. Ten argument może mieć sens, ale cienkie zegarki istnieją od pokoleń. Właściwie nie mam nic przeciwko cienkim profilom, chyba że są wystarczająco szerokie. Wszystko, co ma mniej niż 40 mm szerokości w profilu myślowym, nie będzie miało czasu na moim nadgarstku, a ja wolę co najmniej 42 mm i więcej, jeśli mogę w tym pomóc. Na szczęście ekskluzywny Cartier Ballon Bleu damskie WE902034 wykonał tę cienką wersję Ballona Bleu o szerokości 46 mm – świetnie.
Cartier nazywa zegarek „Extra-Flat” Ballon Bleu. Istnieje co najmniej kilkanaście sposobów na znalezienie cienkich zegarków. Niektórzy po prostu używają takich nazw, jak „płaski” lub „cienki”, a czasem w terminach takich jak „szczupły”. Marki czasami są nieco podekscytowane delikatną naturą tych zegarków i czują potrzebę dodawania przymiotników, aby pomóc im wejść w ich taki sam spokój umysłu. Dlatego widzisz etykiety takie jak „bardzo cienka” i „wyjątkowo płaska”. Czy ktoś w Szwajcarii może wymyślić zestaw „cienkich” wytycznych, aby pomóc tym markom? Co jest uważane za cienkie? Co jest uważane za wyjątkowo cienkie? Nie widzisz określenia „ekstra gruby”. Zamiast tego używają terminu „przewymiarowany” (który wspomniałem około 6000 razy to głupie określenie, którego nienawidzę). Etykiety nie mają sensu, ale fajnie jest powiedzieć. Jak widać, Extra Flat Ballon Bleu jest dość cienka na nadgarstku. kup zegarki Cartier nie publikuje nawet grubości obudowy. Nie sądziłem, że mogę to zmierzyć, kiedy go sprawdzam, ale teraz nie mogę ci powiedzieć pomiaru. Jak płaski jest zegarek? Ekstra mieszkanie.
Prawdę mówiąc, faktyczna grubość cienkiego zegarka nie ma większego znaczenia, chyba że chcesz twierdzić, że masz najcieńszą na świecie, jak ma to miejsce w przypadku niektórych zegarków Piaget. Ważne jest, jak wyglądają i czują się na nadgarstku. repliki zegarków Cartier nie jest w grze, aby pobić jakiekolwiek rekordy, ale chce zaoferować cienką wersję popularnego sprzedawcy – i wygląda całkiem elegancko. Thin wydaje się być popularną rzeczą do zrobienia w tych dniach, a marki eksperymentują, gdzie mogą nie bez tego trendu. Cienki futerał Zegarki:outlet, tanie i modne internetowy  jest szeroki i płaski – co jest dobre. Wolę je bardziej płaskie i zakrzywione, gdy są one tego rozmiaru. Uchwyty nieco wygięte, aby lepiej dopasować zegarek do nadgarstka.
Dzięki dwóm rękom i cyfrom rzymskim sprzedam zegarki Cartier , wygrawerowana tarcza z guilloche wygląda ślisko i nadal jest łatwa do odczytania. Niezależnie od tego, czy lubisz styl to kwestia gustu, ale jest to dość atrakcyjna twarz w schemacie rzeczy. Dostępna jest również niebiesko wybierana wersja Ballon Bleu – specjalna dla modelu platynowego. Oprócz tego są to 18-karatowe modele z białego i różowego złota z bardziej tradycyjnymi zegarami Cartiera. Pokryta korona ma w sobie szafirowy kaboszon.
Cartier nie wspomina o ruchu zegarka w Ballon Bleu Extra-Flat. Ale szybkie spojrzenie na okładkę ujawnia termin „mekanique”. To mówi mi, że zegarek ma ruch mechaniczny, który w tym przypadku jest ręcznie nawijany. Naprawdę dziwne, że nie publikują więcej w tym punkcie. Większość wersji tego płaskiego zegarka pojawia się na brązowym pasku aligatora, ale ci ludzie otrzymują niebieską wybieraną wersję platynową, otrzymają niebieski pasek z aligatora. Cena £? fałszywe zegarki Cartiera   zapewni ci 20.300 $ – 21.800 $ w złocie i 32.550 $ w platynie.
Opublikowano:

kupić repliki zegarków Rolex Datejust 278288RBR

Kup zegarki Rolex oferuje szeroką gamę klasycznych modeli i profesjonalnych modeli zegarków, które pasują do każdego nadgarstka. Spójrz na szeroki wybór Rolexa i znajdź idealne połączenie stylu i funkcji.

 repliki zegarków Rolex Datejust ma niezrównaną zdolność do odlewania najwyższej jakości stopu złota o masie 18 ct, prowadząc własną odlewnię. W zależności od zawartości srebra, miedzi, platyny lub palladu, otrzymuje się różne rodzaje 18-karatowego złota: żółtego, różowego lub białego. Są one wykonane wyłącznie z czystego metalu, złoto powstaje i jest dokładnie sprawdzane w wewnętrznych laboratoriach wyposażonych w najnowocześniejszy sprzęt, zanim zostaną uformowane z dogłębną uwagą Będę. Obowiązek Rolexa w zakresie doskonałości zaczyna się od jego początków.

Jesteśmy tutaj, aby dostarczyć kopie. Sprzedajemy repliki zegarków od wielu lat. Nasze zegarki repliki najwyższej jakości o wyjątkowych umiejętnościach są pod wrażeniem wielu miłośników zegarków. Aby wybrać zegarek repliki najlepszej jakości z naszego sklepu internetowego, wszystkie zegarki repliki są popularnymi replikami zegarków o najlepszej jakości

Ta tarcza jest charakterystyczną twarzą wachlarza ról, który odgrywa najważniejszą rolę w jego tożsamości i czytelności. 18-karatowe złote znaczniki czasu chronią przed zabrudzeniem, wszystkie tarcze  Skopiuj zegarki Rolex są zaprojektowane i wyprodukowane całkowicie i niezawodnie ręcznie.


 Skopiuj zegarki Rolex  bransoletki i zapięcia, rozwój, produkcja i rygorystyczne testy, które napotykają wymagają zaawansowanej zaawansowanej technologii. Podobnie jak wszystkie elementy zegarka, estetyczne sterowanie przez ludzkie oko gwarantuje doskonałe piękno. Prezydencka bransoleta z półokrągłym trzyczęściowym ogniwem została założona w 1956 roku w celu wydania Oyster Perpetual Day-Date. Reprezentuje najwyższe wyrafinowanie i wygodę, i zawsze jest wykonana ze starannie wyselekcjonowanych metali szlachetnych.

Kaliber 2236 to samoczynny mechanizm mechaniczny nowej generacji, który został w pełni opracowany i wyprodukowany przez firmę Rolex.  Skopiuj zegarki Rolex jest wyposażony w opatentowane silikonowe sprężyny silikonowe Silox, aby pokazać najwyższy poziom wydajności chronometru. Włókno Syloxi niewrażliwe na pole magnetyczne zapewnia silną stabilność przed zmianami temperatury i jest dziesięciokrotnie dokładniejsze niż konwencjonalne sprężyny do włosów w przypadku wstrząsu. Opatentowana geometria gwarantuje regularność w każdej pozycji.

Obiektyw Cyclops podkreśla aperturę daty, aby powiększyć wyświetlacz daty i ułatwić jej oglądanie. Jest to jedna z najbardziej unikalnych cech  kup zegarki Rolex , jednego z najbardziej rozpoznawalnych.

Opublikowano:

kupować repliki zegarków Rolex Explorer 216570

Oyster Perpetual Explorer i Explorer II ewoluowały od głębokiego zaangażowania w poszukiwanie  kup zegarki Rolex . Idą do, w którym kilka osób przygód. Emblemat ten był w stanie przezwyciężyć te zegarki w prawdziwym stylu życia poprzez wspinaczkę górską i odkrywanie jaskiń w obszarach polarnych przez wiele lat. liczni odważni odkrywcy, alpiniści, badacze i naukowcy odkryli niezawodność w trudnych sytuacjach.

nie ma nic poza tym, czego doświadczyłeś na raz, jak określone fakty, zrównoważona waga, pocieszenie i uczucie łatwego zegarka  repliki zegarków Rolex .

Fałszywe zegarki Rolex wykorzystuje Oystersteel do metalowej obudowy. Oystersteel, opracowany specjalnie z myślą o tej marce, należy do rodziny stali 904L, superstopów najczęściej używanych w zaawansowanej erze i przemyśle lotniczym i chemicznym, w których krytyczne znaczenie ma maksymalne zminimalizowanie odporności na korozję. Oystersteel może być bardzo tolerancyjny podczas polerowania, nadając mu wyjątkowe wykończenie i zachowując jego piękno w najtrudniejszym środowisku.


Wersja Explorer II w Black Dial miesza czarne dłonie ręki z decyzją, tworząc „widmowy” efekt, który wydaje się unosić na dysku – to jest węzeł dla modelu z 1971 roku.

Bransoletka Oyster to wspaniała alchemia kształtu i charakterystyki, estetyki i technologii zaprojektowana z myślą zarówno o solidności, jak i luksusie. Blokada składana Oysterlock, aby zaoszczędzić Ci niezamierzonego początku i pocieszenia Easylink Rozszerzenie hiperłącza specjalne do   repliki zegarków Rolex  jest dostosowane. Dzięki tej kreatywnej maszynie klienci mogą wydłużyć okres bransoletki o ok. 5 mm, co poprawia pocieszenie w każdej sytuacji.

Explorer II jest przygotowany z samobieżnym ruchem mechanicznym, jakość 3187, zaawansowany za pomocą  kup zegarki Rolex . poza konwencjonalną godziną, minutą, drugą igłą, ma 24-godzinną rękę, aby odsłonić drugi kwartał czasu. Model 3187 wyposażony jest w sprzączkę Parachrom i amortyzację Paraflex, która wykazuje niezwykłą odporność na zaskoczenie i trudne warunki. jak każdy ruch Rolex Perpetual, 3187 to licencjonowany szwajcarski chronometr zarezerwowany dla zegarków o wysokiej precyzji, w tym szwajcarskiego chronometru, spójrz na stowarzyszenie (COSC). Jego struktura jest wspólna z wszystkimi ruchami Morza Bałtyckiego i jest bardzo niezawodna.

24-godzinny wyświetlacz został wprowadzony do Explorer II. wskazywać na stałą ramkę w skali 24 godzin, zatwierdzona ręka przechodzi przez tarczę zegara przez dwadzieścia cztery godziny zamiast tego samego starego 12. Dzięki tej funkcji osoba może odróżnić światło dzienne od nocy. jest to niezbędna funkcja dla ludzi, którzy zapuszczają się w otoczenie, w którym dominuje najciemniejszy, który obejmuje pustą intensywność i miejsca, w których energia słoneczna już nie tonie. Polar czasu letniego.

Opublikowano:

TAG Heuer Heritage Autavia Caliber Heuer 02 Oglądaj recenzję Opinie na temat czasu nadgarstka

Od czasu kampanii projektowej „The Autavia Cup” w marcu 2016 r. Miłośnicy zegarków byli podekscytowani ponownym wydaniem TAG Heuer Autavia. Pomysł polegał na umożliwieniu społeczeństwu wyboru z długiej listy historycznych zegarków Heuer Autavia, które TAG Heuer z dzisiejszego dnia wyprodukowałby i wypuścił zaledwie rok później. Podsumowanie tego jest tutaj, dostępne do sprzedaży, i raczej specjalny produkt, jeśli rozumiesz, czym on jest. Powiem, że chociaż TAG Heuer Heritage Autavia Caliber Heuer 02 jest niezaprzeczalnie urocza, to wymaga pewnej perspektywy zrozumienia, aby naprawdę docenić to, co TAG Heuer zrobił tutaj poprawnie.

czasami bardzo duże i różnorodne rodzaje produktów, a także wewnętrzna walka obecnych obiektywnych priorytetów.
czasami bardzo duże i różnorodne rodzaje produktów, a także wewnętrzna walka obecnych obiektywnych priorytetów.

Przed przystąpieniem do omawiania TAG Heuer Heritage Caliber Heuer 02 Automatic Chronograph (dziwne, nawet jeśli „Autavia” znajduje się na tarczy zegarka, nie wydaje się, by nazwa ta wyglądała tak, jak napisano na stronie TAG Heuer) Chciałbym porozmawiać o niedawnym pochodzeniu marki TAG Heuer i tym, na co rynek zegarków wydaje się być zainteresowany. Ostatnia dekada była bardzo trudna w TAG Heuer z wieloma zmianaTAG Heuer i w przywództwie, gwałtownymi wahaniami średniej ceny produktów. , czasami bardzo duże i różnorodne rodzaje produktów, a także wewnętrzna walka obecnych obiektywnych priorytetów.

kup zegarki repliki Wiele z tego uważa się za rozwiązanych pod przewodnictwem Jean-Claude’a Bivera – współczesnego bohatera przemysłu zegarmistrzowskiego. Jako człowiek odpowiedzialny za prowadzenie działu zegarków LVMH (w tym TAG Heuer, Zenith i Hublot, a także Louis Vuitton, Bulgari i Dior), jest on odpowiedzialny za TAG Heuer. Jean-Claude okazał się bardzo otwarty, jak również wielki w swojej wizji odbudowy marki TAG Heuer.

TAG Heuer nigdy nie odpowiedział lepiej niż z Autavią Calibre Heuer 02. Spróbuję wyjaśnić to poniżej.
TAG Heuer nigdy nie odpowiedział lepiej niż z Autavią Calibre Heuer 02. Spróbuję wyjaśnić to poniżej.

Jedną z rzeczy, które Jean-Claude najwyraźniej zidentyfikował, było to, że chociaż TAG Heuer miał imponującą ofertę w ciągu ostatniej dekady, niektóre z ich produktów były szczególnie ponadczasowe lub klasyczne. Świadomość czy nie, misja Bivera wydawała się być misją polegającą na powrocie TAG Heuer do ikony designu. Część tego inteligentnie wykorzystuje wszystko, co marka do tej pory. Najlepszy sposób to zrobić? Zobacz, co repliki zegarków TAG Heuer kolekcjonują kolekcjonerskie marki. Szczególnie interesujące dla wielu poważnych kolekcjonerów zegarków są chronografy o tematyce napędowej z lat 60. i 70. XX wieku. Kto robił ich dużo? Heuer oczywiście. W ten sposób TAG Heuer dziś „posiada” historię tworzenia tych starych chronografów, które są dziś pożądane przez fanów uber. Czy ma sens ponowne stworzenie tych samych projektów na dzisiaj?

To pytanie było jednym z najbardziej popularnych we współczesnym przemyśle zegarmistrzowskim, ale można na nie odpowiedzieć na zaskakująco wiele sposobów. Czasami przebudowywanie czegoś starego działa na niesamowity pomysł, a czasem pomysł jest martwy, zanim opuścił fabrykę. Odpowiadając na pytanie, jak sprawić, by historia była aktualna na dzisiaj, TAG Heuer nigdy nie odpowiedział lepiej niż z Autavią Calibre Heuer 02. Spróbuję wyjaśnić to poniżej.

który pod wieloma względami był zbyt podobny w cenie do również wykonanego w domu kalibru 1887.
który pod wieloma względami był zbyt podobny w cenie do również wykonanego w domu kalibru 1887.

Jednak teraz przedstawię podsumowanie mojego argumentu. Uważam, że połączenie zastosowania pięknej, efektownej i klasycznej stylistyki z dokładnie nowoczesną i kompetentną konstrukcją, która jest odpowiednio zapakowana dla dzisiejszych konsumentów, to formuła TAG Heuer, która odnosi sukcesy tutaj. Rzeczywistość jest taka, że ​​Autavia w żaden sposób nie jest „klasycznym” zegarkiem poza estetyką. Pod każdym względem jest to całkowicie „dzisiaj” maszyna. Zamierzam wymyślić nowy termin na zegarki takie jak ten, a to jest zegarek noszący „vintage kamuflaż”.

Widzisz, zanim Autavia była w pobliżu (ponownie), TAG Heuer miał niesamowity ruch zwany Kalibrem 1969, a później jako CH 80. Z szeregu powodów, gdy Jean-Claude Biver pojawił się na pokładzie, potrzebował on do zniesienia projektu CH 80 do odwołania. Ruch został wykonany i zaprojektowany w domu, i prawdopodobnie najlepszy współczesny chronograf, który marka stworzyła (co bardzo dużo mówi). Ludzie sądzili, że Biver ją zabił. Wiedziałem lepiej. Biver czekał właśnie na odpowiedni moment, aby jak najlepiej wykorzystać ruch, który pod wieloma względami był zbyt podobny w cenie do również wykonanego w domu kalibru 1887.

Opublikowano:

Kup zegarki Rolex Datejust 279160 repliki

Lady-Datejust 28, klasyczny zegar damski  Skopiuj zegarki Rolex , to linia Datejust, symbolicznego modelu, który stał się słowem kluczowym dla stylu i dokładnego pomiaru czasu od czasu jego uruchomienia w 1945 roku. Pierwsza kobieca wersja tej daty, Lady-Datejust Dama pojawiła się pod koniec lat pięćdziesiątych XX wieku i przyniosła dziedzictwo ponadczasowej elegancji i funkcjonalności do małego rozmiaru doskonale dopasowanego do nadgarstka kobiety.

Kopiuj Rolex Datejust 279160 zegarki repliki
Kopiuj Rolex Datejust 279160 zegarki repliki

 Skopiuj zegarki Rolex Datejust wykorzystuje Oystersteel do stalowej koperty zegarka. W szczególności Oystersteel należy do rodziny stali 904L opracowanej przez markę i jest najczęściej wykorzystywany w przemyśle wysokich technologii, lotniczym i chemicznym, gdzie najważniejsza jest odporność na korozję. Stal Oyster jest wyjątkowo odporna, zapewniając wyjątkowe wykończenie nawet po wypolerowaniu, zachowując piękno w trudnych warunkach.

Najlepsze kopie Rolex Datejust 279160 zegarki replikaFor Sale
Najlepsze kopie Rolex Datejust 279160 zegarki replikaFor Sale

Ta tarcza jest charakterystyczną twarzą wachlarza ról, który odgrywa najważniejszą rolę w jego tożsamości i czytelności. 18-karatowe złote znaczniki czasu chronią przed zabrudzeniem, wszystkie tarcze  repliki zegarków Rolex są zaprojektowane i wyprodukowane całkowicie i niezawodnie ręcznie.

Bransoletka Oyster to idealna alchemia o trwałym i wygodnym kształcie i funkcjonalności, estetyce, technologii. Ma Oyster Clasp tylko dla Rolls-Royce’a i Easylink Extension Link. Dzięki temu genialnemu systemowi, użytkownik może zwiększyć długość bransoletki o około 5 mm i może zwiększyć komfort w każdej sytuacji.

replika Rolex Datejust 279160 zegarki replika
replika Rolex Datejust 279160 zegarki replika

Kaliber 2236 to samoczynny mechanizm mechaniczny nowej generacji, który został w pełni opracowany i wyprodukowany przez firmę  repliki zegarków Rolex . Rolex jest wyposażony w opatentowany silikonowy splot sprężyny do włosów, aby pokazać najwyższy poziom wydajności chronometru. Włókno Syloxi niewrażliwe na pole magnetyczne zapewnia silną stabilność przed zmianami temperatury i jest dziesięciokrotnie dokładniejsze niż konwencjonalne sprężyny do włosów w przypadku wstrząsu. Opatentowana geometria gwarantuje regularność w każdej pozycji.

Kup zegarki Rolex Datejust 279160 repliki
Kup zegarki Rolex Datejust 279160 repliki

Jesteśmy tutaj, aby dostarczyć kopie. Sprzedajemy repliki zegarków od wielu lat. Nasze zegarki repliki najwyższej jakości o wyjątkowych umiejętnościach są pod wrażeniem wielu miłośników zegarków. Aby wybrać zegarek repliki najlepszej jakości z naszego sklepu internetowego, wszystkie zegarki repliki są popularnymi replikami zegarków o najlepszej jakości

Obiektyw Cyclops podkreśla aperturę daty, aby powiększyć wyświetlacz daty i ułatwić jej oglądanie. Jest to jedna z najbardziej unikalnych cech  repliki zegarków Rolex , jednego z najbardziej rozpoznawalnych.

Opublikowano:

IWC Pilot’s zegarki Chronograph Online Boutique Edition Watch Releases

W nieco zaskakującym ogłoszeniu, szczególnie wkrótce po Baselworld, IWC wydało „Watch Chronograph Online Boutique Edition” IWC Pilot. IWC rozpoczęło sprzedaż zegarków bezpośrednio w ich sklepie internetowym w 2017 r., A to wydanie jest bez wątpienia próbą przyciągnięcia ruchu do ich sklepu internetowego. Dostępne tylko w sklepie internetowym IWC, zegarek Pilot Watch Chronograph jest wyraźnym potomkiem klasycznych zegarków lotnictwa IWC.

 IWC Pilot's Watch Chronograph Online Boutique Edition Watch Releases
IWC Pilot’s Watch Chronograph Online Boutique Edition Watch Releases

Chronograf Zegarmistrz wyposażony jest w stalową obudowę o średnicy 43 mm i wysokości 15,3 mm. Ponieważ jest to dość standardowy wymiar większości chronografów pilotów, wyobrażam sobie, że będzie się dobrze nosił na nadgarstku. Wewnątrz zegarka znajduje się IWC Caliber 79230, kup zegarki repliki automatyczny mechanizm chronografu oparty na ETA 7750, z 44 godzinną rezerwą mocy, 25 kamieniami szlachetnymi i częstotliwością 28,800 bph. Na tarczy znajdują się 3 rejestry z wyświetlanymi sekundami pracy, minionymi minutami śledzonymi przez chronograf i godzinami pracy śledzonymi przez chronograf.

Ponadto ruch zapewnia użytkownikowi zarówno dzień, jak i datę. Sub-rejestry są wyświetlane w zwykłym stylu znalezionym na zegarkach zasilanych przez ruch oparty na 7750 i działa tutaj naprawdę dobrze. Niektórzy mogą również żałować używania funkcji dnia, ale naprawdę go tu kopiuję – coś w tym jest ładnie z estetyką tarczy i bardzo doceniam funkcjonalność komplikacji z dnia na dzień. W klasycznym stylu zegarka pilotów IWC ruch jest zamknięty w żelaznej klatce, aby chronić ruch przed namagnesowaniem, w wyniku czego obudowa jest solidna. Zegarek jest wodoszczelny do 60 metrów i, jak można się spodziewać w tym przedziale cenowym, ma szafirowe kryształy.

 IWC Pilot's Watch Chronograph Online Boutique Edition Watch Releases
IWC Pilot’s Watch Chronograph Online Boutique Edition Watch Releases

Moim zdaniem tarcza Zegarmistrzowskiego Zegarmistrza jest naprawdę oszałamiająca. Oparty na „Fliegerchronografie” wyprodukowanym przez IWC ponad 20 lat temu, czysty design tarczy przypomina bardzo czyste zegarki narzędziowe. Białe znaczniki zapewniają ładny kontrast z czarną tarczą, a dłonie i wykresy w 12, 3, 6 i 9 są pomalowane beżowym wzorem w stylu faux-patyny. Faux-patyna może być czasami przesadzona, ale dobrze pasuje repliki zegarków IWC do stylu vintage tego projektu. Ręka w kształcie kwadratu i lekko spiczasta minuta są podobne do tych, które można znaleźć na starszych flwiersach IWC, takich jak Mark 11, który uważam za dobry wybór na ten zegarek. Co więcej, subdialy mają przyjemne subtelne teksturowanie promieniste, które stanowi miły element wizualny do rozbicia skądinąd gładkiego wzoru.

W zestawie z zegarem jest jego jedyny pasek: zielony pasek tekstylny / NATO, a moje odczucia związane z tą decyzją są nieco sprzeczne. Zegarek wygląda dość dobrze na pasku na zdjęciach i jestem pewien, że NATO IWC jest wysokiej jakości, ale jako ktoś, kto już posiada masę pasów NATO, które mogłem z łatwością założyć na dowolnym zegarku, żałuję, że IWC nie wybrało w tym również ładny skórzany pasek. Znalezienie dobrze wykonanego skórzanego paska, który pasuje do konkretnego zegarka, może być trudne, podczas gdy istnieje wiele wysokiej jakości pasów NATO, które mogą być wykorzystywane przez poszczególne osoby. W tym przedziale cenowym IWC mógł zrobić jeszcze więcej w dziale pasków.

IWC Pilot's Watch Chronograph Online Boutique Edition Watch Releases
IWC Pilot’s Watch Chronograph Online Boutique Edition Watch Releases

IWC wydało Chronograf Zegarmistrzowski na swoim sklepie internetowym, gdzie pozostanie wyłącznie do października 2018 roku. Myślę, że jest to sprytny sposób na zwiększenie obecności online IWC przez ludzi, którzy wcześniej byli nieświadomi lub po prostu nie dbali o to. Wydając kuszący zegarek, który nie jest zwykłą, limitowaną edycją, IWC ma szansę przyciągnąć nowych klientów internetowych. Jako właściciel marki Mark XVIII uwielbiam projekty pilotażowych zegarków IWC. Czyste wzornictwo, klasyczne dłonie i zabytkowa atmosfera tego zegarka sprawdzają dla mnie wiele skrzynek, i jestem pewien, że IWC przyciągnie dużą publiczność tym, zarówno do ich sklepu internetowego, jak i kiedy w końcu trafi w mur. i zaprawy sklepowe. Zegarek chronografu IWC Pilot jest dostępny wyłącznie w sklepie internetowym IWC w cenie 4 950 USD.

Opublikowano:

Zegarki IWC Pilot zegarki 150-rocznica Watch

Jeśli śledziłeś kanały mediów społecznościowych IWC, wiesz już, że huśtają się za płotami w tym SIHH, ponieważ czcigodny wytwórca Schaffhausen świętuje swoje 150-lecie. Dołączenie do 150. „Kolekcji Jubileuszowej” to trio ściśle limitowanych pilotażowych zegarków wyposażonych w komplikacje repliki zegarków IWC związane z chlebem i masłem marki, z których każda ma specjalną lakierowaną tarczę i słuchawkę. To prawda, że ​​dwa z trzech wariantów nie będą tanie, ale przynajmniej jedna z nich jest przygotowana na zadowolenie fanów Big Pilot i prawdopodobnie okaże się prawdziwym zwycięzcą dla tych, którzy chcą wziąć udział w tym Jubileuszowym wydarzeniu.

Jeśli śledziłeś kanały mediów społecznościowych IWC, wiesz już, że huśtają się za płotami w tym SIHH, ponieważ czcigodny wytwórca Schaffhausen świętuje swoje 150-lecie. Dołączenie do 150
Jeśli śledziłeś kanały mediów społecznościowych IWC, wiesz już, że huśtają się za płotami w tym SIHH, ponieważ czcigodny wytwórca Schaffhausen świętuje swoje 150-lecie. Dołączenie do 150

 

Jeśli chodzi o estetykę, która jest jednocześnie nowoczesna i męska, ale ma klasyczne wykończenie jako ogólną ucztę dla oczu, to naprawdę nie ma nic lepszego niż mleczno-biała tarcza lakieru, kontrastowana z ciepłymi odcieniami niebieskiego telefonu. IWC prowadzi ze swojej 150. kolekcji Big Pilot dwa warianty, które uzyskują dokładnie taką obróbkę, najpierw z jedną z jej najpopularniejszych konfiguracji: chronografem zegarka. To nowe odniesienie IW377725 odzwierciedla ślad 43 mm i wykonanie ruchu reszty popularnego IW3777, ale z klasycznym akcentem w postaci nowej białej tarczy z niebieskimi rękami – bardzo rzadka kombinacja dla tego konkretnego odniesienia. Chronograf pilota zawsze nosił wysokie oceny za czytelność, ale ta nowa konfiguracja kopie ten kontrast w górę.

IWC rozszerza estetykę „niebiesko-biała” w nieco bardziej ograniczonej formie, z drugim odniesieniem w kolekcji: Pilot’s Watch Big Date Edition, czyli zupełnie nowa wersja pilotażowa z własnoręcznie wykonanym kaliberem marki 59235 marki, charakteryzuje się przewymiarowanym otworem daty o godzinie 12:00. Dostępny w wersji z białym i niebieskim lakierem, ten nowy pilot zachowuje kluczowe oznaczenia projektowe reszty kolekcji, takie jak ponadwymiarowa korona cebuli, miękka żelazna klatka Faradaya chroniąca ruch i 60-metrowa wodoodporność. Oprócz nowego podwójnego wyświetlacza daty, odwróć zegarek, a zauważysz przydatny rezerwę mocy, która odnotowuje, ile pozostałego czasu ruchu wynosi osiem dni.

Oprócz nowego podwójnego wyświetlacza daty, odwróć zegarek, a zauważysz przydatny rezerwę mocy, która odnotowuje, ile pozostałego czasu ruchu wynosi osiem dni.
Oprócz nowego podwójnego wyświetlacza daty, odwróć zegarek, a zauważysz przydatny rezerwę mocy, która odnotowuje, ile pozostałego czasu ruchu wynosi osiem dni.

Bez wątpienia najbardziej skomplikowanym w nowym trio będzie wydanie kalendarza rocznego „150 lat”. W przeciwieństwie do Big Date, Kalendarz Roczny nie jest całkowicie nowym referencją – tylko nowa opcja wybierania, która dołącza do istniejących wersji Spitfire, „Petit Prince” i „Antoine de Saint-Exupery”. Wykorzystuje ten sam ruch – wyprodukowany przez IWC kaliber Calibre 52850, dwubelkowy, roczny ruch kalendarza z siedmiodniową rezerwą mocy i systemem nawijania Pellaton IWC, który został zaprojektowany w celu maksymalizacji wydajności zwijania przy jednoczesnej minimalizacji długotrwałego zużycia przez zastosowanie wielu kluczowych elementów ceramicznych, takich jak zapadki i łożyska. W przeciwieństwie do innych 150-letnich edycji, Kalendarz roczny będzie dostępny tylko w lakierowanej niebieskiej tarczy i jest bardzo ograniczony do 100 sztuk.

 W przeciwieństwie do innych 150-letnich edycji, Kalendarz roczny będzie dostępny tylko w lakierowanej niebieskiej tarczy i jest bardzo ograniczony do 100 sztuk.
W przeciwieństwie do innych 150-letnich edycji, Kalendarz roczny będzie dostępny tylko w lakierowanej niebieskiej tarczy i jest bardzo ograniczony do 100 sztuk.

Kolekcja 150-lecia zaczyna się od 5,150 $ za egzemplarz Pilot’s Watch Chronograph Edition (nr IW377725), który jest ograniczony do 1000 sztuk i wyceniony z niewielką premią w stosunku do standardowego Chronograph (patrz IW377709 ma MSRP w wysokości 4.950 USD). Ceny wzrosły do ​​13 800 USD za wersję Big Date Edition pilota (nr IW510503 i IW510504), która jest dostępna w dwóch opcjach wybierania, ograniczonych do 100 sztuk każdy. Kolekcja jubileuszowa osiąga najwyższy poziom 19 700 $ w edycji Big Pilot’s Watch Annual Calendar Edition, która również jest ograniczona do 100 sztuk.

Opublikowano:

Zegarek damski środa Nowa kolekcja damska Omega De Ville Trésor

Kolekcja damska Omega De Ville Tresor
Podczas gdy wielu fanów Omegi cieszy się z premiery męskich zegarków o tematyce olimpijskiej, trwa kampania z udziałem Kaia Gerber, która przyciąga milenialsów do nowej kolekcji damskiej De Ville Trésor. Kaia, córka doświadczonej ambasadorki Omegi, Cindy Crawford, została zwerbowana w 2017 roku jako twarz „następnej generacji fanów zegarków”.

ze stali nierdzewnej lub Omby z 18-karatowego Sedny w kolorze różowego złota, to nie jest twój mały, błyszczący zegarek koktajlowy.
ze stali nierdzewnej lub Omby z 18-karatowego Sedny w kolorze różowego złota, to nie jest twój mały, błyszczący zegarek koktajlowy.

 

WYBÓR KAII: DE VILLE TRÉSOR
Zaskakująco wyrafinowana i niepozornie kobieca nowa kolekcja damska De Ville Trésor charakteryzuje się smukłymi, opływowymi futerałami, ponadwymiarowymi cyframi rzymskimi i ramkami w kształcie diamentów. Prezentowany w rozmiarach walizek 36 mm i 39 mm, ze stali nierdzewnej lub Omby z 18-karatowego Sedny w kolorze różowego złota, to nie jest twój mały, błyszczący zegarek koktajlowy.

Obfite wielkości skrzynek 36 mm i 39 mm wyrażają obecność i osobowość, podobnie jak wydłużone cyfry rzymskie, które rozciągają się śmiało w kierunku środka tarczy. Zwycięska integracja lekko męskich cech – takich jak duży rozmiar obudowy i trzeźwość tarczy – pozwala uniknąć oglądania błądzenia w sentymentalnym terenie.

W ogromnej książce Omega "Podróż w czasie" dowiadujemy się, że rodzina De Ville urodziła się w 1960 roku i była bezpośrednim potomkiem Seamastera
W ogromnej książce Omega „Podróż w czasie” dowiadujemy się, że rodzina De Ville urodziła się w 1960 roku i była bezpośrednim potomkiem Seamastera

THIN IS IN
W ogromnej książce Omega  De Ville repliki zegarków „Podróż w czasie” dowiadujemy się, że rodzina De Ville urodziła się w 1960 roku i była bezpośrednim potomkiem Seamastera, linii zegarków znanych z jednoczęściowego futerału, który można było otworzyć tylko przez ramkę. Pomysł powstania tej niezwykłej metody dostępu do ruchu „zapewnił swobodę w projektowaniu modeli, które łączyły smukłe wyrafinowanie zegarka ze stójką z zaletami wytrzymałej wodoodporności”.

Kolekcja Damska Omega De Ville Tresor Kolekcja Dam Omega De Ville Tresor
Jedyną istotną cechą, która spłynęła do nowej kolekcji De Ville Trésor, jest „smukłe wyrafinowanie”, a walizki mają szczupłe profile o grubości tylko 8,85 mm dla modeli 36 mm i 9,75 mm dla sióstr 39 mm.

RYSUNEK Z HOURGLASS I INNE CECHY FEMINY
Kolekcja damska Omega De Ville Tresor

Wysokość obudowy może być niewielka, ale ten zegarek ma krzywe. Krzywizna obudowy i występów jest szczególnie atrakcyjna, a rząd osadzonych diamentów po obu stronach ramki zwiększa jej kształt klepsydry. Zamiast ozdabiać oprawę błyszczącymi diamentami, zwężające się ustawienie diamentów przyciąga wzrok w stronę zakrzywionych konturów zegarka.

Kolekcja damska Omega De Ville Tresor

Kolejnym kobiecym akcentem jest czerwony płynny ceramiczny wkład w kształcie kwiatka na koronie z diamentem w środku. Końcówki stylizowanych cyfr rzymskich, które są wytłaczane lub przenoszone na tarczy, zwoją się, tworząc idealne koło na środku tarczy i odczytywane są smukłymi, zwężającymi się dłońmi. Zamknięty futerał został również ozdobiony ośmio-płatkowym motywem kwiatowym i lustrzaną powierzchnią. Przypuszczalnie zaprojektowany, by podziwiać siebie, praktyczność lustra z tyłu zegarka jest wątpliwa.

RUCH KWARCOWY
Pierwszy De Ville Trésor z 1949 roku był początkowo zegarem męskim, chociaż „skarb” nie miał nic wspólnego z metalem szlachetnym lub diamentami. Skarbiec nawiązujący do legendarnego kalibru Omega 30 mm mieścił się w cienkiej obudowie. Zaprojektowany przez Henri Kneuss w 1939 roku, kalibru 30 mm z „jego wyjątkową niezawodność, jego doskonałą regulację, wytrzymałość i łatwość konserwacji” stałby się „punktem odniesienia w historii zegarmistrzostwo od ćwierć wieku, od 1939 r. Do 1963. ”

Pierwszy De Ville Trésor z 1949 roku był początkowo zegarem męskim, chociaż "skarb" nie miał nic wspólnego z metalem szlachetnym lub diamentami.
Pierwszy De Ville Trésor z 1949 roku był początkowo zegarem męskim, chociaż „skarb” nie miał nic wspólnego z metalem szlachetnym lub diamentami.

Kolekcja damska Omega De Ville Tresor

Dziwne jest wtedy zobaczyć, że nowe damskie zegarki De Ville Trésor odrzuciły szczupły ruch mechaniczny na rzecz ruchu kwarcowego. Wyposażony w mechanizm kwarcowy Omega 4061, wybór niewątpliwie był motywowany do ograniczania kosztów i przyciągania młodych kobiet, które chcą wyglądać i czuć się marką na nadgarstku, bez konieczności nakręcania zegarka.

Kolekcja damska Omega De Ville Tresor

Ponieważ dzisiaj w zegarmistrzostwie wybierany jest wybór, dostępnych jest dziewięć wariantów tematu. Oprócz wyboru metalu etui, proponuje się gustowną paletę kolorów wybierania – od atrakcyjnej, ciemnobrązowej do opalizującej macicy perłowej i lakierowanego opalu – wraz z dopasowanymi pasami w tkaninie lub skórze. Ceny zaczynają się od 4.100 CHF za model ze stali nierdzewnej i osiągają 8000 CHF za 18-karatowy model Sedna